Trwa ładowanie...
doyrlye
News

Tomasz Kammel na romantycznym spotkaniu z kobietą. "Trzymał ją za rękę"

Choć od rozstania z Katarzyna Niezgodą minęło już kilka lat, Tomasz Kammel wciąż nie ułożył sobie życia u boku innej kobiety. Jeden z tabloidów donosi jednak, że coś prawdopodobnie się zmieniło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czyżby Kammel się zakochał?
Czyżby Kammel się zakochał? (East News, Fot: East News)
doyrlye

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych prezenterów, który kiedyś prowadził kultowy program "Randka w ciemno" w zastępstwie za Jacka Kawalca, a dziś m.in. porywa fanów "The Voice" razem z utalentowanymi wokalistami. Przez lata pracy w mediach zyskał olbrzymią grupę sympatyków. I kiedy jego życie zawodowe rozkwita, nieco ciszej jest o tym prywatnym.

Okazuje się, że Tomasz Kammel niedawno pojawił się w galerii handlowej w Warszawie wraz z kobietą. "Fakt" podaje, że nie szczędzili sobie czułości.

"Gwiazdor co rusz przytulał i głaskał towarzyszkę, trzymał ją za rękę, patrzył w oczy" - czytamy w tabloidzie. "Najpierw posilili się we włoskiej restauracji, by później ruszyć na łowy do sklepów" - informuje "Fakt".

doyrlye

Doniesień tych nie komentuje Kammel. Jednak jeśli to prawda, to życzymy dużo szczęścia. W końcu nic tak nie ciszy, jak pasmo sukcesów na różnych płaszczyznach w życiu.

doyrlye

Podziel się opinią

Share

doyrlye

doyrlye