Trwa ładowanie...
d233xfn
News

Tomasz Kammel pokazał ojca. Już wiadomo, po kim jest taki przystojny

Gwiazdy za sprawą obecności w mediach społecznościowych uchylają rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Kammel uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich prezenterów. Zdaje się, że po opublikowaniu zdjęcia z ojcem, już wiadomo, po kim odziedziczył geny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Też widzicie podobieństwo prezentera do taty?
Też widzicie podobieństwo prezentera do taty? (ONS.pl)
d233xfn

Kammel od wielu lat związany jest z telewizją. Mimo tego chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Ostatnio zaskoczył swoich fanów i pokazał uroczą fotkę z tatą.

"Gdy gotujesz razem z ojcem i jeden z was traktuje to śmiertelnie poważnie" – napisał w swoim stylu pod wspólnym selfie.

d233xfn

Zdjęcia z rodziną zawsze budzą duże zainteresowanie wśród internautów. Wówczas można zobaczyć, do kogo gwiazda jest podobna. A jak wiadomo, wszyscy są ciekawi, co dzieje się u osób znanych z pierwszych stron gazet, kiedy gasną swiatła jupiterów. I właśnie na profilach w mediach społecznościowych można to zobaczyć.

Fani Kammela ochoczo komentowali fotkę, pisząc, że teraz już wiedzą po kim jest taki przystojny. "Tatuś przystojny", "I już wiadomo za kim Pan taki przystojny", "Świetnie! Jaki Pan podobny do taty!", "Jak dwie krople wody" – komentowano.

Też uważacie, że jest podobny?

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn