Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą na tajemniczą kobietę u jego boku

Jeśli wierzyć plotkom, Tomasz Kammel znalazł szczęście w miłości. Tabloid jakiś czas temu przyłapał go na randce. Teraz z tą samą kobietą udał się na zasłużony urlop.

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą na tajemniczą kobietę u jego bokuŹródło: ONS.pl
d5bzlil
d5bzlil

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych. Mimo ogromnego zainteresowania mediów jego osobą, niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Kilka lat temu głośno było o rozstaniu dziennikarza z Katarzyną Niezgodą. Według najświeższych doniesień, Kammel na nowo ułożył sobie życie miłosne.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla: Jestem szczęśliwa, ale nie jestem szczęściarą

Tajmenicza kobieta, z która Tomasz Kammel ma być w związku, to niejaka Kasia. Niewiele wiadomo o kobiecie, oprócz tego, że jest spoza show-biznesu.

Z przesłanek prasy kolorowej wiemy jedynie, że partnerka dziennikarza to bizneswoman.

d5bzlil

Ostatnio Tomasz Kammel udał się na wakacje. Dodał zdjęcie z plaży z tajemniczą kobieta.

- To jest zdecydowanie jedno z pięciu najpiękniejszych zdjęć, jakie w życiu zrobiłem. A może to przypadek je zrobił? Bo przecież nie planowałem, że modelka, choć nieziemsko piękna, będzie stąpać niczym Jezus po wodzie, ani że w locie przywdzieje kapelusz ze słomianego parasola. Jak Wam się widzi moje dzieło? - czytamy pod postem dziennikarza.

Tomasz Kammel nie potwierdził nigdy oficjalnie doniesień na temat swojego życia prywatnego. Jednak po zdjęciach i relacjach świadków widać wszystko czarno na białym.

Media dociekają, kim jest nowa ukochana dziennikarza. Ale zdaje się, że dziennikarz jeszcze trochę przetrzyma nas w niepewności.

d5bzlil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5bzlil