Trwa ładowanie...

Tomasz Karolak ma nowe tatuaże. Pojawiła się krytyka

Tomasz Karolak najwyraźniej znów postanowił postawić na mocny, buntowniczy wizerunek i szybko wzbudził nim spore zainteresowanie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Karolak ma nowe tatuaże. Pojawiła się krytykaŹródło: East News
d1u9599

Ostatnio, gdy dał się przyłapać na spacerze paparazzi, uwagę kolorowej prasy przykuły na zdjęciach nowe tatuaże, których przybyło na dłoniach aktora. Na jednej z nich pojawiły się napis "love" i... ludzka czaszka.

"Super Express" sugeruje, że wizerunek gwiazdora jest naprawdę mroczny, zwłaszcza, że na jednym z jego palców dało się zauważyć sygnet z odwróconym krzyżem. Tabloid zwrócił się do jednego z księży o ocenę nowego stylu aktora. Duchowny nie omieszkał go skrytykować.

- To jest lansowanie się poprzez uderzenie w chrześcijaństwo. Na świecie tego nie ma. Nie wpuszczą cię do meczetu z odkrytymi nogami i w nieodpowiednim stroju. U nas chodzi się do kościoła w miniówkach i nikt nie zwraca nikomu uwagi. U nas nie ma żadnych konsekwencji za takie zachowanie. Dla mnie to jest takie zwrócenie na siebie uwagi kosztem religii, to jest przestępstwo, na to są paragrafy - ocenił w rozmowie z "Super Expressem" ksiądz Janusz Koplewski.

d1u9599

Tabloid twierdzi, że nie udało mu się uzyskać komentarza w sprawie nowego wizerunku, bo aktor był niedostępny. "SE" sugeruje, że metamorfoza może się wiązać z przygotowaniami do nowej roli. Warto też zaznaczyć, że Tomasz Karolak ma też zespół rockowy, Pączki w Tłuszczu. Nie od dziś wiadomo, że właśnie rockmani lubią szczególnie podkreślać niepokorną naturę, wykorzystując w swoich stylizacjach kontrowersyjne symbole. Tak więc czy zmiana jest związana z grą w zespole, czy z nowym aktorskim wcieleniem, raczej nie kryje się za nią złowroga ideologia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1u9599
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u9599