WP

Tomasz Karolak ma nowe tatuaże. Pojawiła się krytyka

Tomasz Karolak najwyraźniej znów postanowił postawić na mocny, buntowniczy wizerunek i szybko wzbudził nim spore zainteresowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Karolak znów podpadł
Tomasz Karolak znów podpadł (East News)
WP

Ostatnio, gdy dał się przyłapać na spacerze paparazzi, uwagę kolorowej prasy przykuły na zdjęciach nowe tatuaże, których przybyło na dłoniach aktora. Na jednej z nich pojawiły się napis "love" i... ludzka czaszka.

"Super Express" sugeruje, że wizerunek gwiazdora jest naprawdę mroczny, zwłaszcza, że na jednym z jego palców dało się zauważyć sygnet z odwróconym krzyżem. Tabloid zwrócił się do jednego z księży o ocenę nowego stylu aktora. Duchowny nie omieszkał go skrytykować.

- To jest lansowanie się poprzez uderzenie w chrześcijaństwo. Na świecie tego nie ma. Nie wpuszczą cię do meczetu z odkrytymi nogami i w nieodpowiednim stroju. U nas chodzi się do kościoła w miniówkach i nikt nie zwraca nikomu uwagi. U nas nie ma żadnych konsekwencji za takie zachowanie. Dla mnie to jest takie zwrócenie na siebie uwagi kosztem religii, to jest przestępstwo, na to są paragrafy - ocenił w rozmowie z "Super Expressem" ksiądz Janusz Koplewski.

WP

Tabloid twierdzi, że nie udało mu się uzyskać komentarza w sprawie nowego wizerunku, bo aktor był niedostępny. "SE" sugeruje, że metamorfoza może się wiązać z przygotowaniami do nowej roli. Warto też zaznaczyć, że Tomasz Karolak ma też zespół rockowy, Pączki w Tłuszczu. Nie od dziś wiadomo, że właśnie rockmani lubią szczególnie podkreślać niepokorną naturę, wykorzystując w swoich stylizacjach kontrowersyjne symbole. Tak więc czy zmiana jest związana z grą w zespole, czy z nowym aktorskim wcieleniem, raczej nie kryje się za nią złowroga ideologia.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP