Trwa ładowanie...

Tomasz Organek na koncercie w Bydgoszczy. Wygłosił apel

Tomasz Organek wziął udział w festiwalu Ster na Bydgoszcz. Był jedną z huczniej zapowiadanych gwiazd tego wydarzenia. Muzyk wykorzystał okazję i postanowił zaapelować do zebranych o to, by sprzeciwili się wycince drzew.

Tomasz Organek na koncercie w Bydgoszczy. Wygłosił apelŹródło: East News, fot: East News
d3679bt
d3679bt

Tomasz Organek jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów. Oprócz tego jasno wyraża swoje zdanie i nie traci ku temu okazji. Gdy występował na festiwalu w Bydgoszczy poruszył temat wycięcia drzew w Toruniu. Dokładniej chodzi o lipy, które mają zniknąć z al. Jana Pawła II.

- Pilnujcie swoich władz. Pilnujcie drzew, które chcą wam wycinać - Gazeta Wyborcza przywołuje słowa artysty. Na Facebooku również nie brakuje w tym temacie wypowiedzi.

"Zatrzymajmy kolejną wycinkę drzew w naszym mieście. Toruń zawsze był pełen zieleni, teraz staje się betonowym miastem z małymi ozdobnymi drzewkami. Chcemy tego? Czekamy na nowe konsultacje społeczne, które uwzględnią plany wycinki drzew w rejonie Placu Rapackiego w Toruniu" - grzmi w mediach społecznościowych.

d3679bt

Ostatnio Tomasz Organek udzielił nam obszernego wywiadu, w którym powiedział, kiedy spotyka się z hejtem. Choć - jak sam podkreśla - jest go niewiele, ma z nim do czynienia, gdy zabiera głos w ważnych dla społeczeństwa sprawach.

- Oczywiście zdarza się wtedy, kiedy zaczynam się wypowiadać na tematy społeczne. Polityką się nie zajmuję, ale i tak wszystko zaraz jest odbierane jako polityka. Rzuciłem flagą Unii Europejskiej - to jest polityczne, jak wrzucam, że wycinają mi drzewa na ulicy - to też jest polityczne - mówił.

d3679bt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3679bt