Trwa ładowanie...

Tomasz Oświeciński gwiazdą na Ukrainie. Dostał angaż w nowym filmie

Nie da się ukryć, że dla Tomasza Oświecińskiego udział w "Pitbullu" Patryka Vegi był strzałem w dziesiątkę. Rola gangstera przyniosła mu popularność i nowe angaże, a z trenera personalnego stał się aspirującym aktorem. Niebawem zagra w nowej produkcji Vegi "Botox" o służbie zdrowia, ale to nie wszystko. Wystąpi także w filmie kręconym na Ukrainie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Oświeciński gwiazdą na Ukrainie. Dostał angaż w nowym filmieŹródło: ONS.pl
d4lh38j

Produkcja, w której dostał angaż, opowiada o grupie dzieci, których mama wynalazła magiczną substancję. Oświeciński zagra gangstera, który będzie próbował ją wykraść i sprzedać. Ukraińscy producenci przeznaczyli na film niebotyczną sumę dwóch milionów dolarów. Oświeciński przyznaje, że na planie, ku jego zaskoczeniu, może liczyć na naprawdę wyjątkowe traktowanie.

- Śmieszne jest to, że na Ukrainie traktują mnie jak wielką gwiazdę. Codziennie przywożą i odwożą z planu. Nawet jak zachce mi się pić, ktoś podbiega i pyta, co mi podać. Nie jestem do tego przyzwyczajony, to trochę niezręczne. Reżyser nawet podpytuje mnie, czy mam jakieś pomysły na granie swojej roli, więc często wprowadzam swoje delikatne zmiany – powiedział "Faktowi" Oświeciński. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować nowego wyzwania!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lh38j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lh38j