Trwa ładowanie...
d4gi0yb

Tomasz Schmidt pomaga w czasie pandemii. "Zarobiłem miliony, ale chcę się nimi podzielić"

Jeden z najpopularniejszych fryzjerów w Polsce nie ukrywa, że finansowo wiedzie mu się bardzo dobrze. Tomasz Schmidt nie zamierza jednak spoczywać na laurach, a sukces medialny przekuwa w pomoc potrzebującym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Schmidt pomaga medykom
Tomasz Schmidt pomaga medykom (ONS)
d4gi0yb

Jest nazywany "Magdą Gessler" fryzjerów i na swoim fachu zna się jak mało kto. Od kilku sezonów Tomasz Schmidt wraz z Andrzejem Wierzbickim przeprowadzają metamorfozy podupadłych zakładów w programie "Ostre cięcie". Ma jedną z najlepszych akademii fryzjerskich w Polsce oraz kilka salonów w kraju i w Europie. Do tego należy dodać własną markę z profesjonalnymi kosmetykami.

Jak nie trudno się domyślić, sukces w telewizji i w biznesie zaowocował pokaźną fortuną. Tomasz Schmidt nie afiszuje się jednak ze swoimi pieniędzmi, za to chętnie wspiera tych, którym wiedzie się gorzej.

Tomasz Schmidt od lat wspiera WOŚP oraz organizuje w swoich salonach Dzień Dziecka, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc dla domów dziecka. Ostatnio zorganizował też akcję "Fryzjerzy medykom", która miała na celu wspomóc pracowników służby zdrowia w czasie pandemii. Zbiórka przyniosła 400 tys. zł.

d4gi0yb

- Zarobiłem miliony ale chcę się nimi podzielić - powiedział Schmidt skromnie "Super Expressowi". Inni celebryci mogliby brać z niego przykład.

Joanna Przetakiewicz o pomocy ofiarom przemocy domowej. Wskazuje konkretne działania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4gi0yb

Podziel się opinią

Share

d4gi0yb

d4gi0yb