Trwa ładowanie...

Tomasz Stockinger podporządkował życie chorej matce

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to dla większości ludzi bardzo radosny okres. Do grona niewątpliwych szczęśliwców można ostatnio zaliczyć Tomasza Stockingera, który w szybkim czasie pomógł swojej matce wrócić do pełni sił. Jak to zrobił?

Tomasz Stockinger podporządkował życie chorej matceŹródło: ONS.pl
dz57kzn
dz57kzn

Matka aktora, Barbara Barska od niedawna przebywa w domu opieki. Rodzina artysty zadecydowała o jej przenosinach do specjalnego ośrodka, gdyż kobieta nie była w stanie samodzielnie funkcjonować. Mimo że na początku tego roku Tomasz Stockinger narzekał, iż ze zdrowiem jego matki nie jest najlepiej, to wszystko wskazuje na to, że dzisiaj może być już o nią spokojny.

- Mama sprawiła nam ogromną niespodziankę. Jakby ożyła na nowo. Czuje się o wiele lepiej, oczywiście jak na ten wiek przystało. To jest fascynujące! - zdradził aktor w rozmowie z "Faktem".

Stockinger regularnie odwiedza swoją mamę w ośrodku i przynosi jej najpotrzebniejsze rzeczy. Nie wyobraża sobie również bez niej zbliżających się świąt. Właśnie dlatego w ostatnim czasie nie opuszcza jej na krok. W tej samej rozmowie podsumował:

- Dyżuruję z mamą, bo reszta rodziny się rozjeżdża. Syn jedzie do rodziny żony, a poza tym mama tu na miejscu ma tylko mnie.

Tomasz Stockinger AKPA
Tomasz Stockinger Źródło: AKPA
Tomasz Stockinger AKPA
Tomasz Stockinger Źródło: AKPA

Zobacz także: Stockinger o Agnieszce Kotulance

dz57kzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz57kzn