Trwa ładowanie...
d6xjqnx

Tool. Wyczekiwany kawałek z nowej płyty trafił do sieci

Piąty studyjny album Toola to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Wiele osób czekało na pierwszą piosenkę. W końcu się udało! Utwór "Fear inoculum" pojawił się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do sieci właśnie trafił kawałek z płyty "Fear Inoculum" Toola
Do sieci właśnie trafił kawałek z płyty "Fear Inoculum" Toola (materiał prasowy/Megafon.pl)
d6xjqnx

Tool jest jednym z najbardziej znanych rockowych zespołów. Band na początku czerwca 2019 dał koncert w Krakowie (byli supportem dla Alice in chains), a wokalista Maynard James Keenean pojawił się w grudniu 2018 r. na Tauron Arenie z zespołem A perfect circle.

Fani usłyszeli w ramach Impact Festival dwa kawałki z nowej płyty "Fear inoculum": "Descending" oraz "Invicible". Nie było jednak oficjalnej wersji. Ostatnio Tool udostępnił w serwisach muzycznych (Tidal, Spotify, iTunes) wszystkie dotychczasowe albumy, pobijając wszelkie rekordy.

Właśnie do sieci trafił najnowszy kawałek zatytułowany tak jak album "Fear inoculum". Posłuchajcie sami, jak świetnie brzmi.

Fani zespołu Tool nie mogą się doczekać już 30 sierpnia. Wtedy właśnie światło ujrzy cały album, na którym pojawi się jedynie 7 kawałków, jednak całość będzie trwała aż 80 minut. Poprzednie albumy Toola to: "Undertow", "Aenima", "Lateralus" oraz "10 000 days".

Czekacie na najnowszą płytę "Fear inoculum" od Toola?

Podziel się opinią

Share

d6xjqnx

d6xjqnx