ycipk-1sv35w

Tool. Wyczekiwany kawałek z nowej płyty trafił do sieci

Piąty studyjny album Toola to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Wiele osób czekało na pierwszą piosenkę. W końcu się udało! Utwór "Fear inoculum" pojawił się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do sieci właśnie trafił kawałek z płyty "Fear Inoculum" Toola
Do sieci właśnie trafił kawałek z płyty "Fear Inoculum" Toola (materiał prasowy/Megafon.pl)
ycipk-1sv35w

Tool jest jednym z najbardziej znanych rockowych zespołów. Band na początku czerwca 2019 dał koncert w Krakowie (byli supportem dla Alice in chains), a wokalista Maynard James Keenean pojawił się w grudniu 2018 r. na Tauron Arenie z zespołem A perfect circle.

Fani usłyszeli w ramach Impact Festival dwa kawałki z nowej płyty "Fear inoculum": "Descending" oraz "Invicible". Nie było jednak oficjalnej wersji. Ostatnio Tool udostępnił w serwisach muzycznych (Tidal, Spotify, iTunes) wszystkie dotychczasowe albumy, pobijając wszelkie rekordy.

Właśnie do sieci trafił najnowszy kawałek zatytułowany tak jak album "Fear inoculum". Posłuchajcie sami, jak świetnie brzmi.

ycipk-1sv35w

Fani zespołu Tool nie mogą się doczekać już 30 sierpnia. Wtedy właśnie światło ujrzy cały album, na którym pojawi się jedynie 7 kawałków, jednak całość będzie trwała aż 80 minut. Poprzednie albumy Toola to: "Undertow", "Aenima", "Lateralus" oraz "10 000 days".

Czekacie na najnowszą płytę "Fear inoculum" od Toola?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1sv35w

ycipk-1sv35w
ycipk-1sv35w