Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
06-09-2016 09:39

„Top Model” 6. edycja – start hitu TVN już dziś

Już dziś wieczorem rozpocznie się 6. edycja programu „Top Model”. Po raz kolejny jury będzie poszukiwać nowej twarzy, która przebojem wkroczy do świata modelingu. Emocji nie zabraknie od pierwszego odcinka serii. Wiemy, co wydarzy się w premierowej odsłonie 6. edycji „Top Model”! Widzowie zobaczą m.in. scenę podrywu jednej z jurorek oraz kandydata wystylizowanego na … Jezusa!

„Top Model” 6. edycja – start hitu TVN już dziśŹródło: AKPA
d7q9gtm
d7q9gtm

Poprzednią edycję programu „Top Model” wygrał Radek Pestka. Został on tym samym pierwszym mężczyzną, któremu udało się osiągnąć ten niebywały sukces. W 6. edycji ponownie na wybiegu zobaczymy uczestników płci męskiej i żeńskiej. Zmianie nie uległ również skład jury – uczestników programu oceniać będą Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Głównym zadaniem prowadzących będzie znalezienie osoby nie tylko o wyjątkowych rysach twarzy, ale także o pięknym ciele i niespotykanej charyzmie. Kogo zobaczą widzowie w nadchodzącej edycji?

*„Top Model” – jury o nowych odcinkach programu *
Jurorzy tuż przed premierą pierwszego odcinka opowiedzieli o szczegółach nadchodzącego sezonu. Nie ukrywają, że kolejna odsłona programu będzie niezwykle emocjonująca.

Nowy sezon to nowy uczestnik, nowy człowiek przed nami, a to jest zupełnie inna energia! Mimo że poruszamy się w pewnym formacie, to tak to już jest, że jak się pracuje z materiałem ludzkim i oni mają swoje emocje, są niezwykle podekscytowani i waleczni, to też powoduje, że program nabiera nowego odcienia – komentuje Katarzyna Sokołowska.

Kilka słów na temat tego, co czeka widzów w 6. edycji „Top Model” zdradził także Michał Piróg:

d7q9gtm

Mamy nieokiełznanych jurorów, którzy zabrali większa ilość pasażerów na statek, mający limitowaną liczbę miejsc! Będzie tłoczno w tym sezonie!

O większej liczbie uczestników programu wypowiedział się również Marcin Tyszka:

_Więcej uczestników to więcej emocji! A także więcej kłótni, ale też więcej pięknych ludzi. _

Najnowsza edycja „Top Model” ma przynieść wiele sporów między jurorami. Oni sami uważają jednak, że to część ich pracy.

d7q9gtm

Jesteśmy autorytetami na różnych polach. Nie boimy się siebie nawzajem – zdradza Sokołowska.

Nie da się uniknąć kłótni. To są mega emocje – dopowiada Dawid Woliński.

Jakich uczestników zobaczymy w 6. edycji programu? Jurorzy chwalą przede wszystkim mężczyzn, którzy zdecydowali się wziąć udział w castingu.

Myślę, że dziewczyny muszą trochę popracować. Natomiast mamy kilku chłopców, z takimi sylwetkami, że nawet Dawid Woliński ma kompleksy – zdradza Tyszka.

d7q9gtm

Mężczyźni są faktycznie przygotowani. Ciała są takie, że sam sobie mówię: „Boże… ja tego nie nadrobię”. Młodość to młodość, co tu dużo gadać – dodaje Woliński.

„Top Model” – co wydarzy się w pierwszym odcinku?
Szósta edycja „Top Model” rozpocznie się od naprawdę mocnego uderzenia. Na casting zgłosi się między innymi kobieta, która dosłownie powali na deski Dawida Wolińskiego! W gronie uczestników programu zjawi się również mistrz podrywu, który będzie próbował uwieść samą Joannę Krupę. Jak mu pójdzie? Jurorzy z zaciekawieniem spojrzą także na początkującego modela wystylizowanego na Jezusa Chrystusa!

My nie szukamy osób do drogi krzyżowej – powie do niego Marcin Tyszka. Uczestnik przygotował jednak na tę zaczepkę błyskotliwą ripostę:

d7q9gtm

Ale ja nie przyszedłem tu w koronie cierniowej! Szukacie ludzi z osobowością, a tej nie możecie mi odmówić!

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku „Top Model”? Odpowiedź poznamy dziś wieczorem.

*„Top Model” 6. edycja – kiedy emisja? Gdzie oglądać? *
Pierwszy odcinek nowej edycji „Top Model” zostanie wyemitowany już dziś o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Kolejne odsłony programu będą pojawiać się w każdy wtorek o tej samej porze. „Top Model” można również oglądać online na platformie player.pl

d7q9gtm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7q9gtm