Trwa ładowanie...
15-11-2016 21:20

"Top Model": Karolina Pisarek miała wypadek!

Finalistka "Top Model" musiała przerwać karierę i wrócić z Japonii do Polski, by poddać się operacji. Poznajcie szczegóły!

"Top Model": Karolina Pisarek miała wypadek!Źródło: Instagram.com
d2cugp8

Karolina Pisarek jest jedną z niewielu uczestniczek show TVN, które po zakończeniu programu odnajdują się w rzeczywistości show-biznesu i rzeczywiście pracują jako modelki. Tuż po zakończeniu piątej edycji telewizyjnego show rzuciła się wir pracy. Kampanie reklamowe, pokazy mody - zjawiskowa Polka doskonale odnalazła się przede wszystkim na rynku japońskim.

Niestety, w trakcie pobytu w Tokio miała pozornie niewinnie wyglądający wypadek. O całej sytuacji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Spiesząc się na sesję zdjęciową z impetem wpadła na szklaną szybę, której nie zauważyła. Ma rozcięty palec do samej kości oraz przecięte więzadła. Po opatrzeniu rany zapadła decyzja o powrocie do Polski, gdzie przeszła operację. Teraz musi zwolnić tempo. Ambitna dziewczyna nie zamierza jednak wyłącznie odpoczywać. Musi poddać się rehabilitacji, chce także poświęcić wolny czas na naukę języka angielskiego.

d2cugp8

Ręka nie działa, ale mózg tak! Zabieramy się do nauki! Szkoda tracić czas! - podsumowała na Instagramie.

Zgodzicie się, że to postawa godna naśladowania?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
East News
Źródło: East News
d2cugp8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cugp8