Trwa ładowanie...
d2suswv

Travis Scott pochwalił się córką. Dziewczynka jest urocza

Travis Scott, choć jego relacja z Kylie Jenner jest naprawdę nieprzewidywalna, stara się być jak najlepszym ojcem dla ich córki, Stormi. Raper dba o relację z dziewczynką i chętnie chwali się nią przed swoimi fanami. Mała jest urocza!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Travis Scott i Kylie Jenner na premierze filmu
Travis Scott i Kylie Jenner na premierze filmu (Getty Images)
d2suswv

Travis Scott i Kylie Jenner przez pewien czas uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par w amerykańskim celebryckim światku. Ich relacja okazała się jednak na tyle nieprzewidywalna, że rozstali się po około dwóch latach związku. Fani nie kryli zdziwienia, kiedy sytuacja wyszła na jaw.

Pomimo rozstania Kylie i Travis starają się być jak najlepszymi rodzicami dla małej Stormi. Związek zakończyli w przyjaźni. Jednogłośnie stwierdzili, że rozwijanie właśnie takiej relacji między nimi oraz wychowanie córki stanowią dla nich priorytet. Nie ma się więc co dziwić, że raper chwali się na Instagramie zdjęciami Stormi.

Mała Stormi jest naprawdę uroczym dzieckiem. Ma też wielkie szczęście, że jej rodzice rozstali się w zgodzie i starają się zrobić wszystko, by nie odczuła braku żadnego z nich.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv