ycipk-3a10i7

Trudne chwile w małżeństwie Joanny Kulig

Joanna Kulig i jej mąż Maciej Bochniak pracują nad osobnymi projektami. Musieli się rozstać na kilka miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig i Maciej Bochniak w lutym zostali rodzicami
Joanna Kulig i Maciej Bochniak w lutym zostali rodzicami (Forum)
ycipk-3a10i7

Joanna Kulig i Maciej Bochniak są małżeństwem od 10 lat. W lutym urodziło im się pierwsze dziecko – syn Jan. Teraz jednak para stanęła przed poważnym wyzwaniem. Kariera obojga ruszyła z kopyta. Kulig gra w zagranicznej produkcji, a Bochniak reżyseruje kolejny film w Polsce. Z tego powodu żyją obecnie osobno.

Joanna przebywa w Paryżu, gdzie trwają zdjęcia do serialu "The Eddy" Netfliksa. Projekt reżyseruje Damien Chazelle, twórca filmów "La La Land" i "Whiplash". W Paryżu jest też syn aktorki. Ale nie ma jej męża.

Jakiś czas temu Kulig pisała na Instagramie: "Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę".

ycipk-3a10i7

Maciej Bochniak jest teraz w Polsce i pracuje na planie filmu "Magnezja". Główną rolę w tym projekcie miała zagrać właśnie Kulig. Ale niestety projekt Netfliksa pokrzyżował plany. W "Magnezji" zamiast niej zobaczymy Maję Ostaszewską.

Tymczasem para musi zmierzyć się z rozłąką. Mamy nadzieję, że uda im się przetrwać trudny okres i wkrótce rodzina znów będzie w komplecie.

Zobacz także: Rozpromieniona Kulig: Teraz jest czas na domowe sprawy

ycipk-3a10i7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a10i7

ycipk-3a10i7
ycipk-3a10i7