Trwa ładowanie...

Trzecie Royal Baby jest na świecie dopiero jeden dzień. Już zarobiło miliony

Księżniczka Charlotte i książę George zarobili dla brytyjskiej gospodarki miliony dolarów. Chłopiec, który przyszedł na świat 23 kwietnia cieszy się nie mniejszą popularnością.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Trzecie Royal Baby jest na świecie dopiero jeden dzień. Już zarobiło milionyŹródło: East News
d3osc5b
d3osc5b

Jak podaje "The Time", maleństwo Kate i Williama już generuje dziesiątki milionów dolarów dla brytyjskiej gospodarki. Podobnie jak rodzeństwo chłopiec zwiększył możliwości ekonomiczne dla sprzedawców detalicznych. Fani monarchii już mają możliwość kupić pamiątki przypominające im o dniu narodzin nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oczekuje się, że najmłodszy syn księcia Williama i Middletona wygeneruje od kilkudziesięciu milionów dolarów do 125 mln dolarów w ciągu pierwszych kilku tygodni życia. Są to szacunki dwóch różnych brytyjskich firm badających trendy konsumenckie.

Centrum Badań Detalicznych przewiduje ponad 39 mln dolarów zysku z pamiątek i ponad 28 mln dolarów za towary dla niemowląt. Brand Finance, który dostarczył mniej optymistyczne szacunki, przewiduje, że 25 mln dolarów wpływów będzie pochodzić z pamiątek związanych z nowym dzieckiem.

d3osc5b

Po narodzinach księżniczki Charlotte również oszacowano jej wpływ na gospodarkę Wielkiej Brytanii. Kwota ta wynosiła wówczas 7,2 mld dolarów. Z kolei po narodzinach księcia George'a mówiono o kwocie 80 mln dolarów.

Kwoty są imponujące, ale chyba nikogo to nie dziwi. Brytyjska rodzina królewska uwielbiana jest na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Polka zdradza, co działo się w Londynie w dzień porodu księżnej Kate

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3osc5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3osc5b