Trwa ładowanie...
dfx1to3

Trzecie Royal Baby jest na świecie dopiero jeden dzień. Już zarobiło miliony

Księżniczka Charlotte i książę George zarobili dla brytyjskiej gospodarki miliony dolarów. Chłopiec, który przyszedł na świat 23 kwietnia cieszy się nie mniejszą popularnością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Trzecie Royal Baby przynosi ogromne zyski
Trzecie Royal Baby przynosi ogromne zyski (East News)
dfx1to3

Jak podaje "The Time", maleństwo Kate i Williama już generuje dziesiątki milionów dolarów dla brytyjskiej gospodarki. Podobnie jak rodzeństwo chłopiec zwiększył możliwości ekonomiczne dla sprzedawców detalicznych. Fani monarchii już mają możliwość kupić pamiątki przypominające im o dniu narodzin nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oczekuje się, że najmłodszy syn księcia Williama i Middletona wygeneruje od kilkudziesięciu milionów dolarów do 125 mln dolarów w ciągu pierwszych kilku tygodni życia. Są to szacunki dwóch różnych brytyjskich firm badających trendy konsumenckie.

Centrum Badań Detalicznych przewiduje ponad 39 mln dolarów zysku z pamiątek i ponad 28 mln dolarów za towary dla niemowląt. Brand Finance, który dostarczył mniej optymistyczne szacunki, przewiduje, że 25 mln dolarów wpływów będzie pochodzić z pamiątek związanych z nowym dzieckiem.

dfx1to3

Po narodzinach księżniczki Charlotte również oszacowano jej wpływ na gospodarkę Wielkiej Brytanii. Kwota ta wynosiła wówczas 7,2 mld dolarów. Z kolei po narodzinach księcia George'a mówiono o kwocie 80 mln dolarów.

Kwoty są imponujące, ale chyba nikogo to nie dziwi. Brytyjska rodzina królewska uwielbiana jest na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Polka zdradza, co działo się w Londynie w dzień porodu księżnej Kate

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3