Trwa ładowanie...

Tulia bez jednej członkini. Zmaga się z problemami zdrowotnymi

Tulia będzie nagrywać w osłabionym składzie. Joanna Sinkiewicz musiała odejść z zespołu z powodów zdrowotnych.

Share
Tulia bez jednej członkini. Zmaga się z problemami zdrowotnymiŹródło: East News
dppiaix

Tulia bez jednej członkini. Zmaga się z problemami zdrowotnymi

W skład zespołu Tulia wchodziły cztery wokalistki: Tulia Biczak, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Joanna Sinkiewicz. Grupa na koncie ma sporo sukcesów - wygrana na festiwalu w Opolu, a także reprezentowanie Polski w 64. Konkursie Eurowizji w Tel Awiwie.

Od pewnego czasu Tulia występuje w okrojonym składzie, na koncertach bowiem zabrakło Joanny Sinkiewicz. Sytuacja mocno zaniepokoiła fanów grupy, która nie udzieliła dotąd odpowiedzi na pytanie.

Członkinie Tulii w dość tajemniczy sposób poinformowały internautów, że Sinkiewicz nie ma w zespole z "powodów osobistych i zdrowotnych". Sama wokalistka zdecydowała się potwierdzić swoje odejście z zespołu Tulia na swoim profilu na Instagramie..

dppiaix

- Zrezygnowałam, ponieważ muszę zająć się swoim zdrowiem. Nie myślę o powrocie - zapewniła była wokalistka zespołu Tulia.

Sinkiewicz nie chciała jednak zdradzić żadnych szczegółów dotyczących choroby. Dodała także, że już od dłuższego czasu myślała nad opuszczeniem zespołu.

- Decyzja nie została podjęta z dnia na dzień. Jest przemyślana i proszę wszystkich o zrozumienie - napisała.

Według nieoficjalnych informacji Joanna Sinkiewicz już ponoć od kilku miesięcy pozostawała w nienajlepszych stosunkach z pozostałymi członkami zespołu. Po występie na Konkursie Piosenki Eurowizji dało się zauważyć, że trio po próbach często bawiło się i spędzało czas wolny bez Sinkiewicz.

dppiaix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dppiaix
dppiaix