Trwa ładowanie...

TVN bez Katarzyny Bosackiej. Gwiazda ma godną następczynię

Katarzyna Bosacka z hukiem zakończyła pracę w TVN. Stacja z pewnością nie będzie rozpaczała po prezenterce i za chwilę znajdą na jej miejsce godne zastępstwo.
Share
Katarzyna Bosacka
Katarzyna BosackaŹródło: East News
d437bfl

Katarzyna Bosacka pod koniec maja podpisała kontrakt z marką kosmetyczną. Decyzja dziennikarki była niezgodna z zapisem w kontrakcie TVN. W związku z tym stacja rozwiązała umowę z gwiazdą w trybie pilnym. Początkowo dziennikarka nie chciała komentować zaistniałej sytuacji. Po czasie Wirtualna Polska jako pierwsza opublikowała wywiad z Bosacką.

Okazuje się, że gwiazda znalazła już nowe zajęcie. Od sierpnia rusza z kanałem na YouTubie "Eko Bosacka". Katarzyna Bosacka będzie również prowadziła transmisje na żywo na Facebooku. Fani będą mogli zadawać jej pytania, na które będzie odpowiadała w czasie live'a.

ZOBACZ: Komu Agnieszka Woźniak-Starak wróży karierę po "Big Brotherze"

W TVN Style Katarzyna Bosacka prowadziła trzy programy o tematyce konsumenckiej: "Co nas truje?", "Wiem, co jem" i "Wiem, co kupuję". Były to jedne z najchętniej oglądanych produkcji, które widzowie niezwykle cenili. Zarząd stacji z pewnością będzie szukał kandydatki na miejsce Bosackiej.

d437bfl

Okazuje się, że być może już jest ktoś, kto mogłby przejąć formułę lub stworzyć coś bardzo podobnego. W "Big Brotherze" pojawiła się postać Justyny Żak, która edukowała mieszkańców domu Wielkiego Brata w kwestii zdrowego, ekologicznego i wegańskiego jedzenia. W komentarzach pojawiało się wiele sugestii, że TVN po zakończeniu reality-show da jej szansę i dziewczyna otrzyma własny program.

Justyna Żak świetnie mogłaby się sprawdzić w tej roli. Ma już wierne grono fanów za sprawą kanału na YouTubie. Subskrybuje ją prawie 300 tys. osób. W mediach społecznościowych dziewczynę również śledzą tysiące osób. Poza tym jest bardzo charyzmatyczna i wzbudza skrajne emocje. Idealny materiał na gwiadę!

Juszes, bo taki pseudonim ma w internecie, jest również obyta z kamerą i nie stresuje się. Największym jej atutem jest jednak to, że interesuje się szeroko pojętą tematyką żywieniową. Zwraca uwagę na etykiety oraz na to, w jaki sposób wytwarzane są pozytywne produkty. To przekłada się na jej wiarygodność.

Justyna nie byłaby kolejną celebrytką, której został "wciśnięty" program o tematyce, o której nie ma pojęcia. Robiłaby to z pasją i zaangażowaniem.

Stacja TVN na razie nie komentuje tego, czy dalej będzie kontynuować formaty Katarzyny Bosackiej, czy wprowadzi na rynek coś nowego. Z pewnością przekonamy się z czasem.

d437bfl

Podziel się opinią

Share
d437bfl
d437bfl