Trwa ładowanie...
ewa drzyzga
29-03-2011 10:52

TVN ma zapłacić 300 tysięcy za "Rozmowy w Toku"!

TVN ma zapłacić 300 tysięcy za "Rozmowy w Toku"!Źródło: Fotografia: Akpa
d210u31
d210u31

Wirtualne Media podały, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN 330 tysięcy złotych kary! Chodzi o program Rozmowy w toku, a konkretnie odcinek o przygodnym seksie.

Prezentowane w audycji relacje młodych kobiet o prowadzonym przez nie życiu seksualnym stanowiły obraz współżycia seksualnego sprzeczny z moralnością i dobrem społecznym - serwis cytuje oświadczenie KRRiT.

Gośćmi odcinka były kobiety, które opowiadały o swoim bogatym doświadczeniu seksualnym. Rada uznała, że treści w nim zawarte nie był odpowiednie do pory emisji - 15:55, gdy przed telewizorami jest wielu młodych widzów.

d210u31

Kwestionujemy wszystkie przesłanki zawarte w uzasadnieniu nałożenia kary. Jednocześnie mamy nadzieję, że KRRiT z co najmniej taką samą determinacją będzie ścigać przypadki naruszeń ustawy o rtv w telewizji publicznej - odpowiedział rzecznik stacji.

Dotychczas KRRiT najwyższe kary nałożyła za emisję programu Kuby Wojewódzkiego. Za odcinek z Kazimierą Szczuką parodiującą autorkę audycji Radia Maryja oraz odcinek, w którym Kuba wkładał w psią kupę narodową flagę.

(BZe)

d210u31
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d210u31