ycipk-eg1oqi

TVP Info: projektant gwiazd Łukasz J. zatrzymany

TVP Info podało, że funkcjonariusze CBŚP i KAS zatrzymali dziesięć osób, w tym "znanego projektanta mody Łukasza J.". Chodzi m.in. o oszustwa podatkowe i przestępczość zorganizowaną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia
Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
ycipk-eg1oqi

We wtorek rano TVP Info poinformowało o zatrzymaniu Łukasza J. Opisano go jako "projektanta mody, który ubiera najbardziej znane polskie celebrytki i uczestnika reality show w prywatnej stacji telewizyjnej".

TVP Info podało, że zatrzymanie Łukasza J. miało związek ze śledztwem w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy. Działalność gangu naraziła Skarb Państwa na stratę przynajmniej 1,5 miliona złotych.

CBŚP, Zachodniopomorski Urząd Celno-Skarbowy, Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Komisariat Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Szczecinie prowadzą śledztwo w sprawie działalności w latach 2013-2017 gangu. Podczas akcji przeszukano mieszkania oraz siedziby firm, zabezpieczając dokumenty i nośniki danych.

ycipk-eg1oqi

Według TVP Info zatrzymanym postawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania pieniędzy i oszustw podatkowych. Grozi za to 10 lat więzienia.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz opowiada o nowym programie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-eg1oqi

ycipk-eg1oqi
ycipk-eg1oqi