Trwa ładowanie...
d3cki9s

TVP zdradziła tajemnicę Ewy Mielnickiej. Ślubnej niespodzianki nie będzie

Ewa Mielnicka od dłuższego czasu zastanawiała się nad wyborem idealnej sukni ślubnej. Decyzja nareszcie zapadła. Miss Polski do końca nie chciała zdradzać tajemnicy. Zrobił to za nią ktoś inny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Miss Polski 2014 wychodzi za mąż
Miss Polski 2014 wychodzi za mąż (East News)
d3cki9s

Mielnicka stanie na ślubnym kobiercu w najbliższą sobotę, 2 czerwca. Jej partnerem jest współwłaściciel firmy szkoleniowej - Łukasz, którego miss poznała jeszcze w czasach licealnych. Oficjalnie parą zostali dopiero rok temu, a do zaręczyn doszło podczas ubiegłorocznych świąt wielkanocnych.

- Krótko po tym zaplanowaliśmy datę ślubu. Nasze drogi cały czas się jakoś mijały, ale każde z nas nabrało doświadczenia życiowego, aby teraz już w dorosłym życiu stwierdzić, że pasujemy do siebie i bardzo wiele nas łączy - wyznała 26-latka.

Zobacz też: Ewa Mielnicka: "Ludzie godzinami przygotowują się, żeby wstawić jedno zdjęcie"

W styczniu Ewa Mielnicka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Przyznała, że przymiarkom nie ma końca, a widoczna na zdjęciu suknia to jeszcze nie wybór ostateczny.

Mielnicka długo zwodziła i zwlekała z pokazaniem kreacji światu. Ostatecznie zrobił to za nią ktoś inny - tego, w jakiej sukni Miss Polski powie sakramentalne "tak", dowiedzieliśmy się z instagramowego profilu programu "Pytanie na śniadanie". Oby tylko przyszły małżonek Mielnickiej nie zobaczył zdjęcia sukni, bo to podobno przynosi pecha.

Widoczne na sukni zdobienia to ręcznie malowane wzory kurpiowskie - charakterystyczne dla regionu, z którego wywodzi się Mielnicka. Za projekt odpowiedzialna jest jedna z najpopularniejszych wśród gwiazd designerka - Patrycja Kujawa. Miss swoją kreację uzupełni zaprojektowanymi specjalnie dla niej butami marki Nessi, której Ewa była ambasadorką.

d3cki9s

Wesele Miss Polski 2014 odbędzie się w hotelu Korona w Krukach. Do przepięknej sali z ogrodem ma przybyć niespełna dwustu gości. Przyjęcie zapowiada się bajecznie, a Ewa w tak pięknej sukni na pewno zrobi wśród zebranych niesłuchaną furorę.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3cki9s

Podziel się opinią

Share
d3cki9s
d3cki9s