Trwa ładowanie...
dwamh1g

TYLKO U NAS! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zaręczyli się? Mamy niepodważalny dowód

Miłość Alicji i Marcina weszła na kolejny etap? W sieci pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące ich relacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś
Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś (ONS.pl)
dwamh1g

Aktorka i sportowiec bardzo rzadko pokazują się razem. Nie udzielają również wywiadów i nie decydują się na sesje okładkowe. Właśnie dlatego każde ich wspólne zdjęcie jest szeroko komentowane, a na temat ich relacji pojawia się wiele spekulacji. Teraz "Super Express" podał informację, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zaręczyli się!

Tabloid twierdzi, że na serdecznym palcu aktorki pojawił się złoty pierścionek ze szmaragdowym oczkiem. W USA to właśnie na lewej dłoni nosi się tego typu biżuterię. Czy Marcin Gortat w końcu postanowił się ustatkować? "Super Express" nie ma wątpliwości, a według relacji dziennika pierścionek wygląda tak, jakby był robiony na specjalne zamówienie.

Para po raz pierwszy ujawniła się ze swoim związkiem rok temu po Nocy Dziedzictwa Polskiego, którą organizował koszykarz. Alicja zamieściła wówczas tajemnicze zdjęcie z synkiem i sportowcem. Potem pojawili się razem jeszcze kilka razy, ale nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są parą.

dwamh1g

Jak udało nam się dowiedzieć, para na razie nie zdecydowała się na scementowanie swojego związku.

- Nie są zaręczni. Plotki o tym, że Marcin oświadczył się Alicji powracają, co jakiś czas. Na razie jednak nie zdecydowali się na ten poważny krok - mówi nam osoba z otoczenia pary.

Okazuje się również, że pierścionek, o którym pisze tabloid pochodzi z kolekcji jednej z marek biżuteryjnych, której Alicja była ambasdorką. Mamy jego zdjęcie!

Kibicujecie tej parze?

Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Gortat podsyca plotki o romansie z Alicją Bachledą-Curuś?

dwamh1g

Podziel się opinią

Share

dwamh1g

dwamh1g