Trwa ładowanie...
d20y0du

TYLKO U NAS! Anella uważa się już za wielką gwiazdę. Ile pieniędzy chce za wywiad?

Polska Barbie bardzo się ceni. Uznała, że skoro raz pojawiła się w programie śniadaniowym, to teraz sama może dyktować warunki mediom. Ile zażądała za udzielenie wywiadu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anella
Anella (Instagram.com)
d20y0du

Niedawno gościem "Dzień dobry TVN" była architekt inżynier Anella. Polka upodabniająca się do Barbie przeszła szereg operacji plastycznych, a swoje wdzięki prezentuje na portalach społecznościowych. Wygląd dziewczyny wzbudził duże kontrowersje. Wywiad z Anellą na facebookowym koncie "DD TVN" skomentowało wielu internautów, przy czym zdecydowanie przeważały opinie negatywne. Skontaktowaliśmy się z "polską Barbie" i zapytaliśmy, czy chciałby udzielić wywiadu oraz skomentować całe zamieszanie wokół swojej osoby. Nie przypuszczaliśmy jednak z jakiego formatu gwiazdą mamy do czynienia. Manager Anelli zwany "Dudu", wycenił koszt przyjazdu, zakwaterowania i przeprowadzenia rozmowy na 3,5 tys złotych!

Z perspektywy polskiej Barbie nie ma w tym najwyraźniej nic dziwnego. W końcu niedawno chwaliła się wielkim "sukcesem" na swoim Instagramie. Napisała kilka słów, które mogły zaskoczyć nawet Marcina Prokopa.

d20y0du

- Pan Prokop podporządkował się regułom Barbie. (...) Cóż, może wpływam nieświadomie na społeczeństwo ! Coś "drga". Ps. Zrobiliśmy Wam "Dzień Dobry TVN" najlepszą oglądalność!

Czy na was Anella również wpłynęła? Wróżycie jej wielką karierę polskim show biznesie?

*Zobacz też: Powierza: "Im lepsza medycyna estetyczna, tym mniej widzialna" *

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d20y0du

Podziel się opinią

Share
d20y0du
d20y0du