Trwa ładowanie...
d19n07y

TYLKO U NAS: Cezary Żak komentuje falę hejtu pod postem z Marszu Wolności

Powszechnie lubiany aktor stał się ofiarą wyzwisk i niewybrednych komentarzy. Wszystko za sprawą zdjęcia z Marszu Wolności, które opublikował na Facebooku. Jak Cezary Żak komentuje sytuację?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TYLKO U NAS: Cezary Żak komentuje falę hejtu pod postem z Marszu Wolności
(ONS.pl)
d19n07y

Pod zdjęciem Cezarego Żaka z Marszu Wolności, opublikowanym na prywatnym profilu aktora na Facebooku czytamy: "Byłem na Marszu Wolności, bo przyzwoitość nakazuje. Imponujące, że tyle ludzi uśmiechniętych i życzliwych sobie". Z pozoru neutralne słowa wywołały jednak falę komentarzy i hejtu, wśród których nie trudno znaleźć niewybredne wyzwiska i wulgaryzmy. W rozmowie z WP Gwiazdy aktor odniósł się do tej sytuacji.

- Nie chciałbym szerzej komentować tego tematu. *Spodziewałem się, że opublikowany przeze mnie post nie pozostanie bez echa i zostanie skomentowany, czy też skrytykowany. Nie spodziewałem się jednak takiego hejtu. Zdjęcie zamieściłem jako zwykły obywatel, oczywiście zdając sobie sprawę z tego, że jestem osoba publiczną, ale czułem potrzebę, aby być na tym marszu. *Ta sytuacja jest kolejnym dowodem na to, jak społeczeństwo jest bardzo podzielone. Nawet nie chodzi o moją osobę, tylko o to, jak ludzie skaczą sobie do gardeł. W jednym z komentarzy jakiś internauta powiedział, że jeżeli dać nam broń, to byśmy się wystrzelali. Przykre jest to, do czego ostatnie lata doprowadziły - powiedział Cezary Żak.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Żak o pracy z mężem

d19n07y

Podziel się opinią

Share

d19n07y

d19n07y