Trwa ładowanie...
d1rn86y

TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska o konflikcie Wojewódzkiego i Rozenek: Trzymam z teamem Gosi!

W rozmowie z WP znana dziennikarka skomentowała głośny medialny konflikt. Korwin-Piotrowska nie ukrywa po czyjej jest stronie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-Piotrowska (East News)
d1rn86y

Wpis Kuby Wojewódzkiego na Facebooku wywołał wiele zamieszania. Celebryta odniósł się w nim do krytycznej uwagi Małgorzaty Rozenek-Majdan na temat udziału Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Dziennikarz nie pozostawił na gwieździe suchej nitki, wciąż sugerując, że "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Groził również ujawnieniem esemesów z propozycjami, które miała składać mu Rozenek.

Jak można było się spodziewać prezenterka nie pozostała obojętna na słowa Wojewódzkiego. Gwiazda odpowiedziała mu na swoim instagramowym profilu obszernym wpisem. Co o tej medialnej wojnie sądzi ekspertka od show biznesu Karolina Korwin-Piotrowska? W rozmowie z WP podzieliła się swoją opinią.

d1rn86y

- To jest cudowny materiał na scenariusz filmowy, brać tylko popcorn i obserwować co stanie się dalej. Czekam aż Patryk Vega się nad tym pochyli. Trudno do tego, przynajmniej teraz, podchodzić poważnie. Ale rozumiem Gośkę, że ona przyjęła ten styl, nie ona pierwsza zamieściła oświadczenie na Facebooku, ona tylko odpowiedziała. Ja swoje wiem i powiedziałabym „Nie wojuj smsem bo od smsa zginiesz” Trzymam z teamem Rozenek-Majdan i jestem ciekawa co zdarzy się podczas zbliżającej się ramówkowej konferencji TVN. W końcu oboje powinni się tam pojawić - powiedziała nam dziennikarka.

Jesteśmy ciekawi dokąd zabrnie ten konfilkt. Czy niebawem przeczytamy prywatną korespondencję Rozenek i Wojewódzkiego?

Zobacz też: Rozenek znowu gwiazdorzy. "W kontraktach muszę mieć miejsce do spania w garderobie"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1rn86y

Podziel się opinią

Share
d1rn86y
d1rn86y