Trwa ładowanie...

TYLKO U NAS: Kukulska zdradziła płeć dziecka? Gwiazda wygadała się przed naszą kamerą

Natalia Kukulska już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą, ale gwiazda się nie oszczędza - nagrywa nową płytę i przyjęła posadę jurorki w "The Voice of Poland". Odwiedziliśmy piosenkarkę na planie programu, a ona podczas rozmowy wyjawiła chyba mocno skrywaną tajemnicę, czyli płeć dziecka. Zobaczcie nasze wideo!

dqrvi4v
dqrvi4v

Koledzy z programu - Baron i Tomson - żartowali w rozmowie z nami, że Natalia może liczyć na dodatkowe wsparcie nienarodzonego jeszcze jej dziecka, które daje jej sygnały, których uczestników ma zapraszać do kolejnych etapów. Wokalistka przyznała im rację, przypadkowo sugerując też, że urodzi... dziewczynkę. Boję się, że jak urodzę dziecko, to dopiero dostanę taki jeden sygnał i to będzie taki cios: "Matko, co Ty mi tu, ja jeszcze chciałam trochę poodpoczywać!" - tłumaczy ze śmiechem Natalia. Zobaczymy, jak będzie. Jak kręcimy dużo odcinków, to rzeczywiście jest to dla mnie duże wyzwanie - dodaje.

Myślicie, że gwiazda już wie, że przywita na świecie dziewczynkę, czy to tylko niewinne przejęzyczenie?

"The Voice of Poland" możecie oglądać w soboty w telewizyjnej Dwójce o 20.05. Więcej informacji na temat programu znajdziecie na voice.tvp.pl. Aktualny program telewizyjny możecie sprawdzić tutaj

Natalia Kukulska Instagram.com
Natalia Kukulska Źródło: Instagram.com
Natalia Kukulska AKPA
Natalia Kukulska Źródło: AKPA
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dqrvi4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqrvi4v