Trwa ładowanie...
d14juse

TYLKO U NAS: Marina w ciąży? Jej menadżer dementuje sprawę

Piosenkarka i bramkarz reprezentacji Polski zostaną rodzicami? Taka informacja pojawiła się dziś rano na jednym z portali plotkarskich. Według ich informacji Marina Łuczenko-Szczęsna jest w trzecim miesiącu ciąży. Jak się jednak okazuje, te doniesienia są zupełnie bezpodstawne. Menadżer gwiazdy dementuje rewelacyjną wiadomość tabloidu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna (Instagram.com)
d14juse

Według "Faktu", Marina była widziana kilkakrotnie w jednym z prywatnych szpitali w Warszawie. Powodem wizyt miała być ciąża wokalistki. Jak informuje tabloid, Marina jest już w trzecim miesiącu ciąży.

Okazuje się jednak, że przytaczana przez "Fakt" wypowiedź Iwony Walskiej, zajmującej się interesami artystki, nie jest do końca prawdziwa. Jak powiedział nam Piotr Turek, menadżer piosenkarki, przytaczana przez tabloid rozmowa miała nieco inny przebieg. - Marina jest we Włoszech, menadżer zaprzeczył "Faktowi" [że Marina jest w ciąży przyp. red.], ale to zignorowano - stwierdził agent Mariny.

Wygląda na to, że z ciąży gwiazdy cieszyliśmy się przedwcześnie.

marina luczenko newspix.pl
marina luczenko (newspix.pl)

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d14juse

Podziel się opinią

Share
d14juse
d14juse