Trwa ładowanie...
d273gy5

Tylko u nas: Nergal uciekał przed Dodą na Guns N' Roses!

Do przezabawnej sytuacji doszło podczas wtorkowego koncertu Guns N' Roses. Podczas gdy Nergal ze znajomymi bawił się na trybunach, Doda śpiewała support przed gwiazdą wieczoru. Całe emocje zaczęły się jednak, gdy wokalistka zasiadła na publiczności, gdzie trafiła na swojego byłego. Mamy relację świadków!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda i Slash
Doda i Slash (Facebook.com)
d273gy5

Nergala, jako fana Guns N' Roses, nie mogło zabraknąć na koncercie ukochanego zespołu w Gdańsku. Chwalił się w mediach społecznościowych licznymi filmikami i zdjęciami z wydarzenia. Niestety, pominął w nich koncert który dała jego była dziewczyna - Doda. Dla niej support przed takim zespołem był również wielkim przeżyciem. Po koncercie postanowiła bawić się ze znajomymi na trybunach. I tu pojawił się zabawny zbieg okoliczności - na Stadionie Energa w Gdańsku doszło do ich bezpośredniego spotkania w jednym rzędzie...

- Doszło do komicznej sytuacji. Negal szedł do znajomych, Doda wprost na niego. Kiedy ją zobaczył, natychmiast odwrócił się na pięcie i uciekł. Widać było, że ona nie ma nic przeciwko spotkaniu twarzą w twarz, ale on zdecydowanie nie miał na to ochoty - zdradza nam jeden ze świadków wydarzenia. - Potem sytuacja się powtórzyła. Doda pozowała do zdjęć z fanami, Nergal chciał przejść obok, ale w ostatniej chwili postanowił zawrócić i iść na około. Miał nietęgą minę - dodaje nasze źródło. Za to wokalistka ponoć była w świetnym humorze. No cóż, może Adam Darski wciąż nie przebolał ich rozstania.

Zobaczcie, co była przyjaciółka Dody mówiła o jej wystepie przed światową gwiazdą:

d273gy5

Podziel się opinią

Share

d273gy5

d273gy5