TYLKO U NAS! Rozenek o aukcji WOŚP: "Wielki podziw i szacunek". Co Małgosia i Radek przekazali na aukcję?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po raz kolejny wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (Instagram.com)
WP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak po raz kolejny będzie mobilizował Polaków do tego, aby wspierać potrzebujących i dołożyć swoją cegiełkę w tym szczytnym celu. Oczywiście gwiazdy też bardzo chętnie wspierają fundację i przekazują różne prywatne rzeczy na aukcje internetowe.

Rozenek i Majdan także od lat wspierają akcję WOŚP. W tym roku zakochani przekazali na licytację piłkę z podpisami zawodników reprezentacji Polski po wygranym meczu 4:2 z Czarnogórą podczas eliminacji do Mistrzostw Świata, a także Co-drive (czyli w fotelu pilota) driftową Toyotą GT86 Kuby Przygońskiego, który Małgorzata i Radosław otrzymali w prezencie od samego Mistrza Polski w driftingu 2017!

Małgorzata Rozenek mocno trzyma kciuki za tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ma nadzieję, że w tym roku padnie kolejny rekord.

WP

- Akcji WOŚP należy się wielki szacunek i podziw. Gratuluję panu Jurkowi Owsiakowi, że mimo mało sprzyjających ostatnimi czasy okolicznościom, idzie do przodu, a Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26. Razem z Radosławem nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nie włączyć się do akcji. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję przedmioty, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko fanom sportu. Oczywiście razem ze Stasiem i Tadziem będziemy rownież kwestować w okolicach PKiN. Jestem pewna, że w tym roku padnie kolejny finansowy rekord. Trzymamy za to mocno kciuki - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.

A wy wspieracie WOŚP?

allegro.pl
Podziel się
allegro.pl
Podziel się
WP

ZOBACZ TAKŻE: Biernat wystawiła na WOŚP osobisty trening. "Jestem trenerką fitness i trenerem personalnym!"

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP