Trwa ładowanie...
d25iivw
News

TYLKO U NAS: Tadla już nie płacze? Widzieliśmy próby generalne "Tańca z Gwiazdami"

Nawet, jeśli twój wieloletni związek rozpada się na łamach tabloidu, wystarczy jedno porządne pasodoble, by uśmiech wrócił na twarz. Chociaż na chwilę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zmęczona i uśmiechnięta, wytrzyma w programie na żywo?
Zmęczona i uśmiechnięta, wytrzyma w programie na żywo? (WP Gwiazdy Exclusive)
d25iivw

Podczas konferencji ramówkowej Polsatu dziennikarka Beata Tadla dowiedziała się z tabloidu, że jej związek przeszedł właśnie do historii. Jej były facet, Jarosław Kret, ma zresztą w zwyczaju właśnie taki sposób porzucania partnerek: kiedyś po prostu wyszedł z urodzin babci i już nigdy nie wrócił.

Nic dziwnego, że Beatę poniosły emocje i mimo, że na konferencji stacji roiło się od dziennikarzy, zalała się łzami. To dla niej wyjątkowo trudne, bo Kret razem z nią występuje w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, więc będzie musiała znieść jego obecność przez co najmniej jeden odcinek.

Udało nam się wejść na próbę przed pierwszym odcinkiem, na której zobaczyliśmy Beatę - zmęczoną od treningów... ale uśmiechniętą! Widzieliśmy także, jak pary do prezentacji ustawia reżyser widowiska. Od razu można zauważyć, że dziennikarka ma być w centrum wydarzeń. Jej pleców strzeże opiekuńczo Jan Kliment.

d25iivw

Tak trzymaj Beata, oby widzowie byli dziś łaskawi właśnie dla ciebie!

   WP Gwiazdy Exclusive
(WP Gwiazdy Exclusive)

Zobacz wideo!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d25iivw

Podziel się opinią

Share
d25iivw
d25iivw