Trwa ładowanie...
d29ezgx

TYLKO U NAS: TVP komentuje "skandaliczny" wpis Michała Piróga

W polskim show-biznesie zawrzało, kiedy Michał Piróg zwrócił się do Telewizji Polskiej, pokazując środkowy palec. Chodziło o program "Dance, dance, dance". W rozmowie z Wirtualną Polską władze stacji komentują ten incydent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Piróg
Michał Piróg (East News, Fot: East News)
d29ezgx

W wiosennej ramówce Telewizji Polskiej zadebiutuje nowy taneczny program "Dance, dance, dance". W rywalizacji na parkiecie udział weźmie osiem par, które będą musiały jak najwierniej odwzorowywać znane i lubiane układy taneczne. TVP podało właśnie listę uczestników, którzy pojawią się w nowym formacie.

Propozycję udziału miał dostać także Michał Piróg, który w dobitny sposób odniósł się do zaproszenia na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Piróg nadal ma żal do Pawlickiego? "Nie każdy nadaje na tych samych falach"

d29ezgx

- Kiedy publiczna pyta, czy zatańczę w "Dance, dance, dance", ja odpowiadam: Tak, ale tylko na waszej pożegnalnej imprezie - czytamy w wpisie tancerza.

Instagram.com
Podziel się

Chwilę później Piróg dodał:

d29ezgx

- Posmutniałem, kiedy przeczytałem pod poprzednim postem, że zarzuca się mi mowę nienawiści, która jest mylona z moim niezbywalnym prawem do bojkotowania placówek, organów i instytucji, z których obecną polityką się nie zgadzam. Nie interesuje mnie również moralność innych osób, jak i ich przekonania lub ich brak. Każdy w wolnym kraju może robić, co chce. To trochę jak z tolerancją... Nie można będąc tolerancyjnym, akceptować przejawów dyskryminacyjnych czy wandalizmu lub przestępstwa tylko dlatego, że jest się tolerancyjnym.

Fani tancerza są podzieleni. W komentarzach doczytamy się, że cenią walkę Michała o równe prawa, ale tym razem zachował się niewłaściwie. Skontaktowaliśmy się z Telewizją Polską w tej sprawie. Władze stacji twierdzą, że Michał Piróg nie dostał propozycji udziału w tanecznym show.

- Nikt z TVP nie kontaktował się z Panem Pirógiem i nie proponował mu udziału w nowym programie tanecznym "Dance, dance, dance" Telewizji Polskiej - skomentowała dla Wirtualnej Polski TVP.

Producenci "Dance, dance, dance" chcieli zaprosić do programu osoby znane, ale nieopatrzone w tego typu produkcjach twarze. Dlatego w jurorskich fotelach, obok Ewy Chodakowskiej, zasiądą: Robert Kupisz i Ida Nowakowska. Gospodarzami będą natomiast Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

d29ezgx

Kontrowersje budzi fakt, że na parkiecie zobaczymy przyjaciół Michała Piróga. Roberta Kupisza, który tak jak on pochodzi z Kielc, Klaudię Halejcio, z którą tancerz gra w spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń!", a także Patricię Kazadi, z którą brał udział w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz".

"Dance, dance, dance", jak informował portal wirtualnemedia.pl, zagości na antenie TVP2 w wiosennej ramówce. Show ma trafić do wieczornego sobotniego pasma, zastępując emitowany obecnie "The Voice Kids". Premiera już 2 marca.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d29ezgx

d29ezgx
d29ezgx