Trwa ładowanie...
d48h480
News

Tylko u nas! Zosia Ślotała jest w drugiej ciąży

Stylistka po raz pierwszy została mamą w czerwcu ubiegłego roku. Jak udało nam się dowiedzieć, Zosia Ślotała już wkrótce będzie musiała urządzić drugi pokoik dla dziecka - mała Rania niebawem doczeka się rodzeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Ślotała
Zosia Ślotała (Instagram.com)
d48h480

Wszystko wskazuje na to, że Zofia Ślotała i jej partner, Kamil Haidar, po raz drugi zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko, córka o egoztycznym imieniu Rania, było sporym zaskoczeniem dla kolorowej prasy, gdyż niewiele osób w ogóle wiedziało o ich związku. Obydwoje bardzo starają się, by ich życie prywatne nie było na świeczniku. Ponoć zwłaszcza Kamilowi zależy na dyskrecji - być może ze względu na złe doświadczenia jego brata z show-biznesem. Przypomnijmy, że Kamil to brat bliźniak Emila Haidara, czyli byłego partnera Dody.

Zosia Ślotała przed związkiem z Kamilem też nie kryła się ze swym życiem osobistym - razem z ówczesnym partnerem, Borysem Szycem, często gościli na okładkach kolorowej prasy. Odkąd jednak Ślotała zdecydowała się na życie rodzinne u boku konserwatywnego Kamila, nieco o niej ucichło.

Mimo dyskrecji zakochanych udało nam się dotrzeć do informacji, że spodziewają się drugiego dziecka.

d48h480

Zosia jest bardzo szczęśliwa. Odnajduje się w roli mamy. Lada dzień trudno będzie jej ukryć zaokrąglony brzuszek - mówi nasze źródło.

Kolejny krok to ślub?

Zofia Ślotała Instagram.com
Zofia Ślotała
Zofia Ślotała Instagram.com
Zofia Ślotała
d48h480

Podziel się opinią

Share

d48h480

d48h480