Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Tylko w WP: Paweł Domagała nagrał teledysk do "Żmijowiska" [WIDEO]

W serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza "Żmijowisko", Paweł Domagała wciela się w postać Arka – ojca zaginionej nastolatki. I choć to bardzo wymagająca rola, twórcy serialu postanowili wykorzystać także jego drugi wielki talent – śpiew.
Share
W stworzeniu piosenki pomogła Pawłowi żona
W stworzeniu piosenki pomogła Pawłowi żonaŹródło: Materiały prasowe
d1qxmfs

Paweł Domagała, wykonawca i autor takich przebojów jak "Weź nie pytaj", "Nie zmarnuj mnie" czy "Wystarczę ja", ale przede wszystkim utalentowany aktor nareszcie będzie mógł połączyć dwie umiejętności w jedną całość.

- Jako aktor odgrywam jedną z ról, a równocześnie z Łukaszem Borowieckim, współautorem obu płyt ("Opowiem Ci o mnie" i "1984"), nagraliśmy piosenkę inspirowaną książką i serialem. Zanim jednak powstał ten utwór, była niezwykle ciekawa i (nie ukrywam) wyczerpująca fizycznie praca na planie – wyznał.

I choć Paweł zawsze sam tworzy teksty, tym razem zrobił wyjątek - pomogła mu żona. Na planie spędził wiele wyczerpujących dni z dala od domu, więc każdego wieczoru dzwonił do partnerki, by zdać jej relację z przebiegu pracy.

d1qxmfs

- Codziennie dzwoniłem do mojej żony Zuzanny Grabowskiej i dzieliłem się z nią wrażeniami na temat książki, pomysłami na rolę Arka, ale też fizycznym zmęczeniem, poczuciem samotności z dala od niej i córek. Zuza pod wpływem lektury książki Wojciecha Chmielarza i naszych rozmów napisała tekst piosenki.

Owoc tej współpracy można usłyszeć już dziś od godz. 17.00. Wirtualna Polska otrzymała teledysk na wyłączność.

Zobacz teledysk do serialu "Żmijowisko":

Co sprawiło, że Paweł zainteresował się rolą w „Żmijowisku”? Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, książkę Wojtka Chmielarza łyknął w jedną noc. Jej mroczny klimat i niemożność przewidzenia finału zaintrygowały go i sprawiły, że postaci Arka oddał całe serce.

d1qxmfs

Reżyserem nowego serialu CANAL+ jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny za sukces pierwszego sezonu „Belfra”, który pobił rekordy oglądalności. Oprócz Pawła Domagały w serialu wystąpią także m.in.: Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Szymon Piotr Warszawski, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też niezwykle utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz też: Davina Reeves-Ciara: Branża medialna chce ukryć, że kobiety mają dzieci

O czym będzie "Żmijowisko”?

d1qxmfs

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Poszukiwania nie przynoszą efektu.

Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii i na własną rękę próbuje odszukać córkę. W trakcie prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa. W tle poszukiwań nastolatki pojawia się historia jej rodziców i ich przyjaciół z młodości - pełna konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, zazdrości i nienawiści, które prowadzą do tragedii.

Zobacz też: Chciał stworzyć komedię romantyczną, wyszedł thriller. Wojciech Chmielarz podbija rynek wydawniczy

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs