Trwa ładowanie...
d1idbq0

Tym zdjęciem Wieniawa zdementowała wszystkie plotki. Rzeczywiście ma konflikt z mamą Antka?

Młoda aktorka aktualnie wypoczywa w Zakopanem. Na Instagramie chwali się zdjęciami z ukochanym, ale też z jego mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (Instagram.com)
d1idbq0

Julia Wieniawa i Antek Królikowski są jedną z najgorętszych par w polskim showbiznesie. Aktorska para wzbudza dużo emocji, a każde ich wspólne wyjście jest szeroko komentowane. Wiele plotkowało się na temat relacji pięknej aktorki z rodziną Królikowskiego. Media rozpisywały się o rzekomym konflikcie Wieniawy z mamą Antka, Małgorzatą Królikowską-Ostrowską.

Julia wstawiła teraz zdjęcie, którym dementuje wszystkie doniesienia, o złych relacjach z przyszłą teściową. Na fotce możemy zobaczyć piękną gwiazdę w towarzystwie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Obie panie są roześmiane i widać, że bardzo się lubią.

- Wypoczynek w Zakopanem w miłym towarzystwie @malgorzata_ok _i obrazów Witkacego - napisała Wieniawa.
Fotkę skomentował sam Antek Królikowski. Młody aktor napisał krótko: HIT <3. Gwiazdor ma powody do radości. Wszak nie zawsze udaje się nawiązać tak dobrą relację z rodzicami partnera czy partnerki. W tym przypadku nie ma wątpliwości - Julia i Małgorzata Ostrowska-Królikowska darzą się wielką sympatią.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa broni publicznego związku: "Nagrywamy z Antkiem filmiki uwieczniające miłość!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1idbq0

Podziel się opinią

Share
d1idbq0
d1idbq0