Uczestniczka "Top Model" na okładce CKM. Jest naprawdę gorąco
Źródło zdjęć: © East News
GALERIA
Jagoda Judzińska pojawiła się w piątej edycji "Top Model". Gwiazda nie odniosła większego sukcesu, ale od czasu do czasu pojawia się na celebryckich ściankach. Ostatnio natomiast wystąpiła w sesji dla CKM. Zobaczcie, jak się zaprezentowała.
Okładka magazynu dla panów
Modelka wygina się w seksownej pozie na okładce pisma. Krótkie szorty i top odsłaniający biust podkreślają wszystkie walory sylwetki Jagody.
Nagość w mediach społecznościowych
Jagoda Judzińska już wcześniej lubiła się rozbierać. Na jej profilu na Instagramie jest pełno zdjęć w bieliźnie i w bikini. Modelka uwielbia chwalić się swoim ciałem, więc nic dziwnego, że zdecydowała się na sesję w magazynie dla panów.
Powrót do showbiznesu?
Po programie "Top Model" zainteresowanie gwiazdą znacznie spadło. Myślicie, że okładka CKM umożliwi jej powrót do showbiznesu?
Źródło artykułu: WP Teleshow