WP

Uczestniczka Top Model wyszła za mąż. Opublikowała urocze zdjęcie

Zastanawiacie się czasem, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnych show? My też. Jedni dalej udzielają się w show-biznesie, inni woleli zająć się rodziną. Oto kolejny przykład.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuligowska osiem lat temu brała udział w show TVN-u
Kuligowska osiem lat temu brała udział w show TVN-u (Instagram.com)
WP

Minęło osiem lat od zakończenia pierwszej edycji programu Top Model. W finale znalazły się Paulina Papierska i Aleksandra Kuligowska. Obie praktycznie zniknęły ze świata show-biznesu. Papierska została ostatnio mamą. A co z Kuligowską?

W październiku 2017 roku modelka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że zaręczyła się. Teraz opublikowała zdjęcie ze ślubu.

WP

Kuligowska pozuje ze swoim świeżo upieczonym mężem, a fani modelki nie szczędzą komentarzy. "Ogromne gratulacje" – piszą. Ślub odbył się w piątek 13 kwietnia. Dość nietypowa data na podobną uroczystość - trzeba to przyznać.

Informacja o ślubie Kuligowskiej nie od razu obiegła sieć. Mało kto pamięta już finalistkę programu, ale Ola bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikuje zdjęcia z wakacji i romantycznych chwil z partnerem. Można jednak zastanawiać się, czy jeszcze będzie chciała wrócić do świata show-biznesu. W końcu tak wiele osób w 2010 roku kibicowało, by wygrała program.

- Kiedy tylko zeszłam ze sceny, od razu dostałam kilka propozycji, więc myślę, że jakoś sobie poradzę – zdradziła niedługo po finale.

WP

Pojawiła się na kilku pokazach, pozowała fotoreporterom, ale po kilku miesiącach zniknęła ze świata show-biznesu. Kto wie, może jeszcze zobaczymy ją na czerwonym dywanie.

Aleksandra Kuligowska ONS.pl
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP