Udawany romans Jennifer Lopez i Drake'a?

Plotkarskie media huczą od paru tygodni o ich romansie. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia artystów, gwiazdy doskonale udają, a miłosna historia ma pomóc w promocji wspólnego muzycznego przedsięwzięcia J.Lo i Kanadyjczyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Udawany romans Jennifer Lopez i Drake'a?
(Instagram.com)

Cytowane przez stronę Page Six anonimowe źródło zapewnia, że gdyby artystów naprawdę łączyło jakieś głębsze uczucie, oboje staraliby się utrzymać to w tajemnicy.
- Ten romans to bujda, wymyślona w celu promocyjnym - zapewnia informator.

Przedstawiciele Jennifer Lopez i Drake'a na razie nie zareagowali na te rewelacje. Niedawno artyści pojawili się razem na imprezie Winter Wonderland Prom, gdzie świetnie się bawili i nie szczędzili sobie czułości.

Piosenkarka w sierpniu rozstała się z młodszym o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Przez pewien czas krążyły plotki, że wróciła do Marca Anthony'ego, z którym ma dwójkę dzieci. Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego - "World Of Dance", a także weźmie udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Niedawno można ją było oglądać w serialu "Shades Of Blue". Ostatni album Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Kanadyjski raper zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem "Thank Me Later". Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną "Take Care", stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Utwór został wyróżniony m.in. nagrodą Grammy. Trzecia płyta, "Nothing Was The Same", ukazała się w 2013 roku, a najnowsza "Views", w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weeknd, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé. Kolejny duet stworzy z Lopez?

Instagram.com
Podziel się
East News
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.