Trwa ładowanie...
natasza urbańska
27-11-2008 14:28

Urbańska chce drugiego dziecka

To zabawne, jak szybko Natasza Urbańska rozsmakowała się w urokach macierzyństwa. Nie zdążyła jeszcze zostać matką, a już planuje drugą pociechę.

Share
Urbańska chce drugiego dziecka
d2l5u8k

Przypomnijmy: nie urodziła jeszcze pierwszego...

Tygodnik Świat i ludzie podaje, że Natasza chciałaby drugiego dziecka, bo świetnie czuje się w ciąży i nie odczuwa żadnych dolegliwości. Ba, nawet pracuje tak, jak wcześniej i najwyraźniej uważa, że wszystko jest w porządku.

Przypomnijmy: niedawno Super Express podawał, że Natasza będzie główną gwiazdą Nocy Sylwestrowej w teatrze Buffo. Informator twierdził, że jeśli będzie taka potrzeba, to Natasza pojedzie na porodówkę zaraz po imprezie...

d2l5u8k

Myślałam, że będę musiała przestać pracować, na chwilę zawiesić wszelkie działania, a tu taka niespodzianka. Czuję się znakomicie, ciąża bardzo mi służy i już myślimy od drugim dziecku - wyznała tygodnikowi Świat i ludzie przyszła mama.

Jak widzicie, Natasza nie widzi nic złego w tym, że pracuje w zaawansowanej ciąży. Prawdziwa decyzja o drugim dziecku przyjdzie jednak po wielu nieprzespanych nocach i dniach spędzonych na gotowaniu zupek i kaszek.

d2l5u8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l5u8k
d2l5u8k