Trwa ładowanie...

Uroczystość jak z bajki. Potajemny ślub Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina

Ślub Dominiki Gwit to niejedyna tajemna ceremonia w ostatnim czasie. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie również Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin.

Share
Uroczystość jak z bajki. Potajemny ślub Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina
Źródło: Instagram.com
d17v1js

Jak widać rodzimy show biznes obfituje ostatnio w potajemne śluby. Najpierw przyznała się Dominika Gwit, teraz na światło dzienne wychodzi informacja o wielkim dniu Anny Karczmarczyk i Pacala Litwina.

Znana z roli w "Na dobre i na złe" zwyciężczyni piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" na swoim instagramowym profilu nie pokazuje zbyt wiele z życia prywatnego. Podobnie jak jej partner – Pascal Litwin, który udostępnia zdjęcia z ukochaną, owszem, ale ich wspólnego życia w żaden sposób nie komentuje.

d17v1js

Jak widać para strzeże swojej prywatności, a historia ich związku nie jest tak do końca znana nawet najbardziej zagorzałym fanom. Co prawda, w 2016 roku pochwalili się zaręczynami, jednak już wówczas mówili, że do ślubu im się nie śpieszy.

Party.pl
Źródło: Party.pl

Do ślubu, który jak się okazało, wzięli 7 lipca, czyli dwa lata po zaręczynach. Jednak tym faktem już się nie podzielili ani z fanami, ani z mediami. Na profilu aktorki nie pojawiły się żadne zdjęcia, które mogłyby świadczyć o ceremonii. Jednak rąbka tajemnicy uchylił jej mąż oraz niektórzy goście weselni – m.in. Stefano Terrazzino, który na swoim Instastory pokazał romantyczną scenerię.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Jesteśmy pewni, że sielanka tej pary nie skończy się szybko. Wydają się być naprawdę szczęśliwi, że mają siebie, a z ich wspólnych zdjęć wynika, że nie widzą poza sobą świata. Annie i Pascalowi życzymy jak najwięcej szczęścia!

d17v1js

Podziel się opinią

Share
d17v1js
d17v1js