Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
urszula
oprac. Anna Ryta
16-11-2018 20:05

Urszula - jubileusz 35-lecia pracy artystycznej

To niewiarygodne, że jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Urszula obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji 9 grudnia w Warszawie odbędzie się wielki koncert "Najlepsze 80-te" przenoszący nas w tamte lata. Idealny prezent nie tylko na Mikołajki, które przecież już za miesiąc.

Urszula - jubileusz 35-lecia pracy artystycznejŹródło: Materiały prasowe
d1tzeji

Urszula to jedna z najpopularniejszych wokalistek w historii polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: "Na Sen", "Dziś już wiem", "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Konik na biegunach", "Totalna Hipnoza", "Szał sezonowej mody", "Malinowy król" i wiele innych. Koncerty w roku 2018 odbywają się w ramach jubileuszu 35-lecia działalności artystycznej Urszuli.

W lutym i marcu 2018r odbyła się pierwsza część Jubileuszowej trasy koncertowej: Urszula 35-lecie - "Najlepsze 80-te", podczas której Artystka wystąpiła między innymi w Krakowie, Gdańsku, Szczecinie oraz Poznaniu z wyjątkowym show przenoszącym nas w lata 80 te . Ejtisowe brzmienia zawładnęły scenami klubów w Polsce. 9 grudnia Urszula wystąpi w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie w specjalnym, trwającym ponad 2 godziny koncercie!

Podczas wydarzenia wystąpią przyjaciele i zaproszeni goście Artystki - Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda ) oraz Paweł Stasiak (Papa D.). Oprócz znanych i lubianych utworów Urszuli usłyszymy również takie hity jak: "Hi Fi", "Nie będę Julią", "O la la", "Monaliza", "Nietykalni". Dodatkowo realizowane będą specjalne wizualizacje na ekranie.

d1tzeji

Możecie zrobić wyjątkowy prezent mikołajkowy swojej drugiej połowie i posłuchać na żywo ponadczasowych hitów. Dla zainteresowanych przygotowano specjalną strefę VIP, w której będziecie mogli spotkać się z Urszulą i jej zespołem po jubileuszowym koncercie!

Partnerzy koncertu: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Vegamanagement, Runvido.com, Image4you.eu, PRESS SERVICE - Monitoring Mediów, Bee Music.

d1tzeji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tzeji