WP

Vanessa Paradis wzięła ślub. W końcu!

Na małżeństwo z Deppem aktorka i piosenkarka czekała przez długie lata. Niestety, nic z tego nie wyszło. Johnny najpierw się migał, później doszło do rozstania. Gdy Paradis związała się z przystojnym reżyserem, bardzo szybko stanęła na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na oświadczyny Deppa aktorka czekała 14 lat. Związek się rozpadł
Na oświadczyny Deppa aktorka czekała 14 lat. Związek się rozpadł (ONS.pl)
WP

Gwiazda nie jest najmłodsza, ma przecież dorosłą córkę, ale postawiła na ślub z rozmachem. Był więc elegancki ratusz, biała suknia, welon i goście sypiący płatkami róż. Na twarzy aktorki malował się szeroki uśmiech. Podczas gdy Depp ma problemy ze zdrowiem, kobietami i finansami, Vanessa promienieje.

Co ciekawe, zakochani, którzy w weekend pobrali się w Paryżu, są ze sobą dopiero od niespełna roku. Krótki staż ich związku nie stanął jednak na przeszkodzie w realizacji ślubnych planów. Według plotek Paradis i jej partner, Samuel Benchetrit, poznali się w listopadzie 2016, spotykają się oficjalnie od sierpnia 2017, zaręczyli w marcu 2018, a pobrali ostatniego dnia czerwca. To się nazywa szybkie tempo. Romans z Samuelem pozwolił Vanessie "wyleczyć się" po nieudanym związku z Benjaminem Biolayem.

WP

Przez wiele lat wydawało się, że miłością jej życia był Depp, okazało się inaczej. 45-letnia francuska gwiazda z Deppem rozstała się w 2012 roku. Paradis przez dłuższy czas dochodziła do siebie po bolesnym zerwaniu. Amerykański aktor zostawił ją dla młodziutkiej Amber Heard, którą po trzech latach związku poślubił. Wkrótce gwiazdka złożyła pozew o rozwód, powodem miało być stosowanie przez Deppa przemocy. Małżonkowie walczyli ze sobą w sądzie. Obecnie Johnny nie tylko nie wygląda dobrze, bo schudł, zmarniał - w równie kiepskiej kondycji mają być jego finanse.

Paradis i Depp mają dwoje dzieci. 19-letnia Lily Rose stawia pierwsze kroki w modelingu, Jack ma 16 lat i, póki co, trzyma raczej z daleka od show-biznesu.

WP

Na ślubnej ceremonii Vanessy pojawili się tylko najbliżsi - rodzina i przyjaciele. Wydarzenie aż do ostatniej chwili udało się utrzymać w tajemnicy.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP