Trwa ładowanie...

Varius Manx nie zagra w USA. Nie dostali wizy

Miał być koncert w Nowym Jorku i Chicago, ale nic z tego. Zespół Varius Manx nie dostał wiz do Stanów Zjednoczonych. O odwołanych koncertach z nieukrywaną irytacją opowiedziała Kasia Stankiewicz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Varius Manx nie zagra w USA. Nie dostali wizyŹródło: East News
d3kmtom
d3kmtom

Historii o nieprzyznanych przez urzędników wiz nie brakuje. O zmianach w przyznawaniu wiz na wyjazd do USA mówi się od lat, ale na horyzoncie nie widać konkretów. Trudna procedura odbija się czasem na działalności polskich muzyków.

Kasia Stankiewicz razem z pozostałymi członkami zespołu Varius Manx miała zagrać koncerty w Nowym Jorku i Chicago. Amerykańska Polonia miała cieszyć się ich występem podczas wydarzenia "Kocham Polską Muzykę".

Na stronie organizatora koncertu pojawił się wpis:

d3kmtom

- Z przykrością chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas koncert Kombii, Varius Manx i Red Lips nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Staramy się, by to święto polskiej muzyki doszło do skutku, dlatego też pracujemy nad nową datą koncertu – mogli przeczytać ci, którzy wybierali się na koncert.

Do sytuacji odniosła się Stankiewicz. Opublikowała na Instagramie zdjęcie i krótkie wyjaśnienie.

- Normalnie teraz powinnam słać instastory z lotniska, z samolotu, chmury, radośni ludzie żyjący perspektywą ujrzenia za jakieś dziesięć godzin kraju "dreamon" - zaczęła.

- Tymczasem jestem w kraju "srimon" i zawiadamiam, że jeżeli Drodzy Państwo kupili bilety na nasze koncerty w NY i Chicago, to się właśnie nie spotkamy gdyż zespół muzyczny o nazwie Varius Manx znów nie dostał wiz!! Zdjęcie prześwietlone aby "Państwo nie widziało" mego wyrazu twarzy w tej chwili – napisała.

d3kmtom

Informacja o odwołaniu występu pojawiła się na dwa dni przed samym wydarzeniem. W komentarzach internauci zastanawiali się więc, jak to możliwe, że dopiero teraz zespół dowiedział się o wizach. W końcu spora część osób mogła już mieć kupione bilety na wydarzenie.

Stankiewicz odpowiedziała na te wątpliwości: - Zespół stara się o wizy od kilku miesięcy. Szanujmy się.

Oświadczenie o odwołaniu występu pojawiło się także na facebookowym profilu Varius Manx. A w komentarzach internauci dali upust swojej irytacji. "To nawet nie jest przykre. To jest żenujące. Starania o wizę przypominają jakiś urągający godności spektakl" - czytamy.

d3kmtom

Identyczne oświadczenie opublikowali także członkowie Kombii.

Zobacz: Katarzyna Stankiewicz ma zaskakujący sposób na utrzymanie młodości

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3kmtom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kmtom