ycipk-4c6077

Veronica Bielik kusi w mikroskopijnym bikini. Ochładzała się w basenie

Dla wielu internautów dzień bez roznegliżowanego zdjęcia Bielik, to dzień stracony. Tym razem celebrytka przeszła samą siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Veronica Bielik
Veronica Bielik (Instagram.com)
ycipk-4c6077

Veronica w rekordowo szybkim czasie uzbierała pokaźne grono fanów na Instagramie. Sławę przyniosło jej dodawanie prowokujących zdjęć, na których eksponuje seksowne, kobiece kształty. Celebrytka słynie z obfitych pośladków i piersi. Rzesza fanów zapewniła jej status "influencerki". Dzięki temu dziewczyna podróżuje po świecie, promując liczne marki, których jest ambasadorką.

Za odwiedzanie egzotycznych miejsc dostaje sowite wynagrodzenie. Jedyne, co musi zrobić, to wrzucić kilka seksownych fotek do sieci i oznaczyć sponsora. Nic dziwnego, że chętnie korzysta z takich okazji.

ycipk-4c6077

Ostatnio gwiazdka podzieliła się z fanami zdjęciem z kolejnej wyprawy. Bielik uciekła od mroźnej polskiej zimy i przebywa obecnie na Sri Lance. Na Instagram wrzuciła wyjątkowo seksowne zdjęcie z kąpieli w basenie. Trzeba przyznać, że zdjęcie, w którym pozuje, jest naprawdę mikroskopijne. Podobają się wam jej fotki?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4c6077

ycipk-4c6077
ycipk-4c6077