Trwa ładowanie...
d46dfth

Veronica Bielik w kasku i bikini. Kusi bez opamiętania

Veronicę Bielik bez wątpienia można nazwać jedną z czołowych gwiazd Instagrama. Publikuje zdjęcia i za każdym razem podnosi temperaturę w sieci. Na nowej fotce wygląda znakomicie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Instagramie czuje się jak ryba w wodzie.
Na Instagramie czuje się jak ryba w wodzie. (ons.pl, Fot: ons.pl)
d46dfth

Veronica w 2019 r. od samego początku publikuje zdjęcia w kusych strojach. Zgodnie z tym, co pojawiało się na jej profilu wcześniej. Fotki na tle przepięknych i egzotycznych krajobrazów są nie lada gratką dla fanów użytkowniczki Instagrama.

Bielik zjednała sporą rzesze fanów. Na chwilę obecną obserwuje ją półtora miliona obserwatorów, którzy nie szczędzą komplementów w komentarzach. Jest to nie lada wyczyn w porównaniu do innych gwiazd rodzimego podwórka show-biznesowego. Inni robią karierę muzyczną, aktorską a ona "rozwija skrzydła" w mediach społecznościowych. 25-letnia gwiazda Instagrama uwielbia podróże i nimi też chwali się w sieci. Zazwyczaj wybiera egzotyczne kierunki, w których swobodnie może założyć bikini.

Tym razem modelka pozuje na Bali. I choć pisze o tym, że stała się jej krzywda, mamy nadzieję, że to nic poważnego. I zasadniczo nie pozostaje nam nic innego, jak pozazdrościć gwieździe Instagrama takich wyjazdów.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth