Trwa ładowanie...
d3ut1df

Veronica Bielik znowu prowokuje. Kusa koszulka i czerwona bielizna

Nie bez powodu Veronica Bielik została okrzyknięta "królową polskiego Instagrama". Odważne fotki w bieliźnie i ponad milion fanów w sieci. Blogerka nie zwalnia tempa. Jej najnowsza fotka wbija w fotel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Veronica Bielik nie przestaje kusić
Veronica Bielik nie przestaje kusić (Instagram.com, Fot: Instagram)
d3ut1df

Piękna modelka nie przestaje zachwycać. Kiedy wydaje się, że Veronica Bielik w sieci pokazała już wszystko, ona wrzuca kolejną fotkę. Piękna blogerka zawsze znajdzie sposób, żeby jeszcze raz zbombardować nas swoim seksapilem. Jej profil na Instagramie to prawdziwa kopalnia wdzięku i kokieterii. Jest się czym zachwycać. Veronica nie szczędzi gorących zdjęć. Ostatnie z nich pozostawia pole do fantazji.

Teraz "królową polskiego Instagrama" podziwiać możemy w zmysłowym dwuczęściowym komplecie. Jednocześnie zazdrościmy jej kształtów.

d3ut1df

- Nowy tydzień, nowe wyzwania - czytamy pod fotką.

Po serii bieliźnianych zdjęć, których nie brakuje na jej profilach w mediach społecznościowych, modelka postanowiła się nieco odziać. Na górę zarzuciła bardzo kusą koszulkę, a na dół, niezmiennie czerwone majtki.

Jesteśmy zachwyceni jej najnowszym zdjęciem. Veronice nie brakuje seksapilu i pomysłów na coraz to nowe stylizacje. Co ciekawe, choć Bielik nie robi niczego innego, niż publikowanie roznegliżowanych zdjęć, wciąż przybywa jej fanów. Zresztą Veronica nigdy nie ukrywała, że swoją popularność zawdzięcza głównie zdjęciom w bikini.

d3ut1df

A jak wam podoba się Veronica w takim wydaniu?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3ut1df

Podziel się opinią

Share

d3ut1df

d3ut1df