Trwa ładowanie...

Victoria Beckham: "Jestem naprawdę zmęczona"

Brytyjska oraz amerykańska prasa donosi, o tym, że Victoria Beckham wygląda ostatnio na nieszczęśliwą, zaniedbaną i jeszcze bardziej wychudzoną. Próżno też na jej twarzy szukać choćby cienia uśmiechu.

Victoria Beckham: "Jestem naprawdę zmęczona"
d2anbb6
d2anbb6

Czy to jest w ogóle możliwe w przypadku kobiety sukcesu, którą niewątpliwie jest Beckham?

Jeśli ludzie chcą mówić, że jestem nieszczęśliwa, niech tak będzie. Prawda jest jednak zupełnie inna. Mogę przyznać natomiast, że jestem naprawdę zmęczona, ale jednocześnie moje życie przynosi mi wiele radości - wyznaje Victoria w rozmowie z Sunday Mirror.

Żona Davida Beckhama zapewnia, że jej życie wygląda niemal tak, jak każdej innej kobiety, która pracuje i wychowuje gromadkę dzieci. To trudne - zapewnia. Zdradza też, że nie zatrudnia całego sztabu ludzi do pomocy. Gwiazda narzeka natomiast na brak snu - jej najmłodsza pociecha nie pozwala rodzicom wyspać się w nocy. Dodatkowo Victoria ma za sobą intensywne przygotowania do pokazu jej ostatniej kolekcji, którą zaprezentowała w Nowym Jorku. Sukces okupiony został jednak sporym przemęczeniem.

Chciałabym zrobić sobie przerwę, ale bardzo wątpię, że nastąpi to w najbliższym czasie. Teraz odpoczywam tylko wtedy, gdy Harper uda się na chwilę zasnąć - mówi Victoria Beckham.

A może powinna odrobinę zwolnić tempo?

(JMa)

d2anbb6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2anbb6