Trwa ładowanie...
d1o2xy8

Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls. Zdradza powód swojej decyzji

Tegoroczna reaktywacja Spice Girls była ogromnym wydarzeniem dla wielu ludzi. Jednak znany girlsband z lat 90. powrócił w niepełnym składzie. Victoria Beckham zdradza powód, dla którego nie dołączyła do swoich koleżanek z zespołu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls. Zdradza powód swojej decyzji
Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls. Zdradza powód swojej decyzji (East News)
d1o2xy8

Victoria Beckham nie wróciła do Spice Girls

Spice Girls, 24 maja w Dublinie, rozpoczęły reaktywacyjną trasę koncertową. Obejmowała ona aż 12 koncertów w Wielkiej Brytanii. Grupa jednak wystąpiła w niepełnym składzie, gdyż zabrakło Victorii Beckham. Wokalistka po raz ostatni wystąpiła ze swoją macierzystą formacją w 2012 r.

Victoria Beckham tym razem postanowiła zdradzić powody swojej decyzji. Gwiazda podkreślała, że zrezygnowała na rzecz zobowiązań zawodowych, firmy odzieżowej oraz własnej rodziny. W rozmowie z "Vouge Germany" powiedziała, że rezygnacja z trasy wymagała od niej sporej odwagi.

d1o2xy8

- Decyzja o tym, że nie wyruszę w trasę ze Spice Girls, wymagała ode mnie dużej odwagi, gdyż to ja musiałam powiedzieć: "Wiecie, nie robię tego, gdyż rzeczy teraz wyglądają inaczej niż kiedyś". Mam 45 lat i jestem bardzo szczęśliwa, że jestem kobietą, jaką jestem... Nie próbuję się zmieniać, chcę być najlepszą wersją siebie. Zanim skończyłam 40 lat, nie byłam taka pewna siebie. Nauczyłam się słuchać moich przeczuć - powiedziała.

Victoria Beckham, pomimo że nie wystąpiła na żadnym z koncertów Spice Girls, bardzo mocno kibicowała swoim koleżankom z zespołu. Pod ich wspólnym zdjęciem na Instagramie napisała "#FriendshipNeverEnds" i życzyła im wszystkiego najlepszego.

d1o2xy8

Podziel się opinią

Share
d1o2xy8
d1o2xy8