Trwa ładowanie...
ycipk-2ug3e8

Victoria's Secret odwołuje pokaz. Szykuje się zmiana strategii

Coroczny pokaz Victoria's Secret jest zawsze wielkim wydarzeniem. Każdy, kto choć trochę interesuje się modą chciałby zobaczyć show na żywo. Nie będzie to już jednak możliwe. Firma wycofała się z tego przedsięwzięcia, co w praktyce oznacza odwołanie pokazu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym roku nie doczekamy się pokazu Victoria's Secret
W tym roku nie doczekamy się pokazu Victoria's Secret (newspix.pl)
ycipk-2ug3e8

Jak podaje portal fashionunited.eu zarząd Vicoria's Secrettu wstaw treść ogłosił, że coroczny pokaz marki nie odbędzie się. Dla wielu decyzja ta jest zaskakująca. W końcu event za każdym razem stawał się prawdziwym show: piękne kobiety, efektowne stroje i mnóstwo celebrytów, miliony telewidzów.

- Czy zaobserwowaliśmy konkretny istotny wpływ na krótkoterminową sprzedaż w reakcji na transmisję pokazu mody? Zasadniczo odpowiedź na to pytanie brzmi: nie - powiedział Stuart Burgdoerfer, dyrektor finansowy macierzystej firmy L Brands. Pomimo rozmachu, z jakim organizowane były pokazy, nie przełożyły się one na zadowalające wyniki finansowe. Firma bywała również oskarżana o uprzedmiotawianie modelek.

Strategia marketingowa amerykańskiego giganta ma się zmienić. - Ważna jest ewolucja marketingu Victoria's Secret - powiedział Burgdoerfer.

ycipk-2ug3e8

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ug3e8

ycipk-2ug3e8
ycipk-2ug3e8