ycipk-14bzi3

Vinnie Jones nie może się pozbierać po śmierci żony. "Co noc płaczę"

Vinnie Jones nie może dojść do siebie po śmierci ukochanej żony Tanyi. Gwiazdor zdradził, jak wyglądały ich ostatnie wspólne chwile. Trudno powstrzymać łzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tanya Jones była miłością życia aktora znanego m.in. z filmów Guya Ritchiego
Tanya Jones była miłością życia aktora znanego m.in. z filmów Guya Ritchiego (Getty Images)
ycipk-14bzi3

Vinnie Jones w wywiadzie z "Sunday Mirror" otworzył się i opowiedział o ostatnich chwilach swojej żony. 53-letnia Tanya Jones zmarła na raka w lipcu tego roku.

- Wiedzieliśmy, że to koniec. Tuliliśmy ją wszyscy. Całowałem ją i powtarzałem w kółko "kocham cię, kocham cię" - wyznał aktor zalewając się łzami

W rozmowie z tabloidem Vinnie Jones przyznał też, że od śmierci żony płacze prawie każdej nocy.

ycipk-14bzi3

ZOBACZ TEŻ: Jim Carrey wspomina zgrzyty na planie

Przypomnijmy. Żona byłego piłkarza i aktora zmarła po trwającej 6 lat walce z rakiem. Tanya Jones odeszła w Los Angeles. W ostatnich chwilach towarzyszyli jej najbliżsi.

ycipk-14bzi3

Para pobrała się w 1994 r. i doczekała się syna Aarona. W 2013 r. Jones zdradził w wywiadzie, że u obojga z nich zdiagnozowano raka skóry.

- W takich chwilach kobiety stają się silniejsze - mówił o swojej żonie Vinnie Jones. I dodał:

- Rak to straszliwe słowo. Na boisku stawałem oko w oko z największymi zawodnikami. Wdawałem się też w paskudne mordobicia, ale to jest najtwardszy i najbardziej przerażający przeciwnik, z jakim miałem do czynienia.

ycipk-14bzi3

Po 2 latach nastąpiła remisja, jednak u żony aktorka choroba po jakimś czasie znów zaatakowała.

W wieku 21 lat Tanya została poddana przeszczepowi serca. Wkrótce zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Podejrzewa się, że późniejszy nowotwór został wywołany przez leki immunosupresyjne.

Vinnie Jones przez wiele lat był zawodowym piłkarzem i dziewięciokrotnym reprezentantem Walii. Grał w takich drużynach jak Wimbledon czy Chelsea. W 1998 r. zadebiutował jako aktor u Guya Ritchiego w "Porachunkach". Od tego czasu pojawił się w bez mała 100 filmach i serialach.

Getty Images
Podziel się
ycipk-14bzi3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14bzi3

ycipk-14bzi3
ycipk-14bzi3