Trwa ładowanie...

"Vogue" dla mężczyzn. Nowe czasopismo zadebiutowało w Polsce

"Vogue" dla mężczyzn to nowe czasopismo, które wzbudza niemało emocji. Sprawdziliśmy, ile będzie kosztowało.

"Vogue" dla mężczyzn. Nowe czasopismo zadebiutowało w PolsceŹródło: Materiały prasowe
dni3bkr
dni3bkr

Już od czwartku 24 październikach na półkach z prasą pojawi się nowy magazyn, "Vogue". Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale tym razem czasopismo będzie dedykowane panom.

Ponad rok temu, dokładnie w lutym 2018 r. na polskim rynku zadebiutował "Vogue", do którego prawa do wydawania wykupiła Katarzyna Kulczyk. Wtedy sesja okładkowa wywołała niemało zamieszania. Nikt nie spodziewał się, że topmodelki Anja Rubik i Małgorzata Bela zapozują na tle zadymionego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zdjęcie okładkowe wykonał fotograf Juergen Teller.

Tym razem jest o wiele spokojniej! Pierwszy numer magazynu "Vogue" w wersji dla mężczyzn ma aż trzy bardzo stonowane okładki ze zdjęciami reżysera Jerzego Skolimowskiego, kontrtenora Józefa Jakuba Orlińskiego oraz modela Jona Kortajarena do wyboru.

Grupą docelową mają być mężczyźni zainteresowani modą i kulturą. "Vogue" dla mężczyzn będzie kosztował 16 złotych 90 groszy. Tyle samo zapłacimy za wersję dla pań. Czy ta cena przyciągnie klientów? A może ich odstraszy?

"Vogue" dla mężczyzn to nie jedyny magazyn, który zadebiutował w październiku. Na przeciwległym brzegu jest "Fiesta" wydawnictwa Bauer. Głównym sloganem promującym tygodnik jest "Gwiazdy – emocje – komentarze". Zobaczymy, które czasopismo lepiej się przyjmie na polskim rynku.

dni3bkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dni3bkr