Trwa ładowanie...
di6kp71

Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown zagrają przed Guns N' Roses

Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach trasy "Not In This Lifetime Tour". Zespół zagra jako headliner na 5 letnich festiwalach w Europie. Support legendzie hard rocka zapewnią Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Live Nation
Live Nation (Materiały prasowe)
di6kp71

Volbeat. Jedno słowo. Jeden zespół. Jeden niepowtarzalny dźwięk. Jedno niezrównane podejście do muzyki.
Są bardziej niż chętni do przełamywania muzycznych granic i światowych, z góry ustalonych, pojęć muzycznych, zakotwiczeni w mocnej mieszance rockabilly, wczesnego rock & rolla i metalu… Duński “muzyczny cud” przełamuje wszelkie stereotypy!

Zespół został założony w Kopenhadze w 2001roku. W jego skład wchodzą wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye-Larsen i perkusista Jon Larsen. Volbeat wydał sześć albumów studyjnych i dwa albumy koncertowe, każdy z nich znajdował się na szczytach list przebojów lub był nagradzany złotymi i platynowymi płytami zarówno w Europie, jak i Kanadzie.

W ostatniej dekadzie stale powiększali swoje grono fanów dzięki unikalnej mieszance i stylowi muzycznemu oraz bezkompromisowym występom estradowym. Volbeat wciąż łączy heavy metal z rockabilly, dopełnia je chropowatym brzmieniem gitar.

di6kp71

Tydzień! Tyle wystarczyło, żeby powstał zespół Tyler Bryant & The Shakedown. Ten rockowo-bluesowy band gra od 2009, a w jego skład wchodzą Tyler Bryant (wokal, gitara), Caleb Crosby (perkusja), Noah Denney (gitara basowa) i Graham Withford (gitara). Na swoim koncie mają jedną EPkę i dwa samodzielne albumy, z czego ostatni z 2017r.

Występowali u boku takich gigantów muzycznych jak AC/DC, Aerosmith, B.B. King, Eric Clapton, Jeff Beck czy ZZ Top.
W Stanach Zjednoczonych podbili serca fanów, czas na Polskę!

Na koncerty zapraszają: Województwo Śląskie, Stadion Śląski w Chorzowie i Live Nation.
Bilety na www.LiveNation.pl

di6kp71

Podziel się opinią

Share
di6kp71
di6kp71