W bikini na kamienistej plaży. Olejnik ma fantazję
Olejnik na co dzień w pracy przepytuje polityków i nie ma dla nich zbędnej litości. A w czasie wolnym? Dziennikarka jak mało kto smakuje życie. I chętnie się tym chwali.
Od końca lat 90. Monika Olejnik przepytuje polityków, ludzi władzy czy kultury w programie "Kropka nad i". Zyskała sobie miano jednej z najbardziej surowych, bezkompromisowych dziennikarek na polskim podwórku. To ma swoje konsekwencje. Przykłady? Olejnik próbowali prześwietlać dziennikarze telewizji polskiej, co skończyło się tym, że dziennikarka zgłosiła sprawę do sądu i niejednokrotnie pisała w mediach społecznościowych, że oczekuje od stacji przeprosin.
W lutym br. Sąd Apelacyjny orzekł, że TVP powinna opublikować na swoich antenach sześciokrotne przeprosiny wobec Moniki Olejnik. Bez skutku, o czym więcej możecie przeczytać w naszym tekście. Ale nie tylko o polityce i TVP można czytać na instagramowym koncie Olejnik.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Olejnik przyznaje, że zrobiło jej się przykro. "Nie da się nas podzielić"
Choć Olejnik na co dzień zajmuje się trudnymi tematami, a wśród nich polityką, to na jej instagramowym koncie nie brakuje prywaty. Dziennikarka często pokazuje zdjęcia ze swoich treningów, które odbywa w różnych częściach świata. Dzieli się migawkami z podróży i pokazuje, jak smakuje życie. Werwy może pozazdrościć jej niejedna nastolatka.
Olejnik chętnie pokazuje też swoje ciało. Dziennikarka tym razem wybrała się na Korsykę, gdzie teoretycznie odpoczywa od pracy, ale w praktyce i tak od niej nie może uciec. W polskiej części internetu tylko Olejnik jest w stanie wrzucić zdjęcia siebie w bikini, przy okazji polecając fanom "Oppenheimera", wstrząsającą - jak podkreśla - rozmowę z Katarzyną Figurą czy z Tomaszem Karolakiem.
Trwa ładowanie wpisu: instagram
"Wspaniała i inspirująca" - pisze pod zdjęciem Olejnik aktorka Magdalena Popławska. Zgodzicie się?
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie" i "Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.